2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013934 بازدید | 355184 پست
عزیزم فردا ۱۳ تخمک گذاری بی بی بزنم جواب درست میگیرم یا صبر کنم فعلا

اگ باردار باشه احتنال زیاد حاله میندازه  اگ تو حساب تخمک گذاری اشتباه کرده باشی ممکنه ۱ ۲ روز بعد موعدت مثبت بشه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ولی من هنوز طرف راستم تیر میکشه فردا ۱۳ تخمگذاری میشه

سلام.منم تیر میکشه ولی سینه هام همونه تغییری نکرده😓

شما چی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چشم میگم اعظم خاک بر سرم شوهرم رفته پماد موضعی کلوتریمازول خریده منم چنروزه اونو تزریق میکنم واژن . ...

ایییییی خدا....این ک نباید بزنی تو فقط برا پوست دست و پاش...دیگه ازش نزن قطع ش کن کن  چند روز گذشته از تخمک گذاری؟

2731
ایییییی خدا....این ک نباید بزنی تو فقط برا پوست دست و پاش...دیگه ازش نزن قطع ش کن کن  چند روز گ ...

اعظم جون به نطرت اقدام عصر و برم یانه؟؟با توجه به کیت و وضعیت شوهرم نظرتو بگو.ممنون

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
ایییییی خدا....این ک نباید بزنی تو فقط برا پوست دست و پاش...دیگه ازش نزن قطع ش کن کن  چند روز گ ...

حدودا ۱۰_۱۱ روز اینا دقیق نمیدونم از ۱۱ تا ۱۴ تیر میکشید تخمدانام..

واااییی خیلی بده موضعی زدم؟

2738
احساس میکنم بزرگ شدن ولی سفت نیست یه کوچولوو درد داره 

شما بارداری من ن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم جون به نطرت اقدام عصر و برم یانه؟؟با توجه به کیت و وضعیت شوهرم نظرتو بگو.ممنون

به نظرم برو ولی بازم میگم بزار ساعت ۲ ۳ از شوهرت بپرس ببین شرایط ش داره اگ خودش مایل بود برو ولی اگ زورکی بود اصلا انجام نده بسپر دست خدا انشالله بگیره خدایی شوهرا هم  خوب حال میگیرن خودم نصف افدام هام شوهرم ب باد میداد یا یهو باید میرفت سر کار موقع تخمک گذاری یا تو خواب کارخرابی میکرد یا اون موقع ها جنگو و دعوا یا خواهراش میومدن میموندن 🙄

حدودا ۱۰_۱۱ روز اینا دقیق نمیدونم از ۱۱ تا ۱۴ تیر میکشید تخمدانام.. واااییی خیلی بده موضعی زدم؟

نمیدونم والا  قطع ش کن ببینم چیکار کردی با خودت بعد قطع کردن معلوم میشه  دیگه نزار تا موعدت ببینیم بارداری یا نه...اگ باردار بودی زیر نظر دکتر دوباره دارو بگیر اگ پریود شدی بعد پاکی ادامه بده ..ولی جان عزیزت دیگه خودت برو بگیر ب مردها اعتباری نیست😁

نمیدونم والا  قطع ش کن ببینم چیکار کردی با خودت بعد قطع کردن معلوم میشه  دیگه نزار تا موعد ...

اه دیشب وقتی فهمیدم اعصابم انقد خرد شد شوهرمو زدم😒 اونم میخندید😒وقتی دوتاشو خوندم دیدم وای خاک عالم اینا فرق دارن..

الان از واژینال استفاده کنم یا اونم نزنم؟

یعنی عفونت باعث کمردردت شده؟ خب اگ اینجوره عفونتت زیاده ک باردار نمیشدی باید درمان کنی

الان بی بی چک بزنم نشون میده؟؟ ۴روز مونده موعدم

میمیرم از استرس.. هم دیشب خاب دیدم بی بی چکم زدم مثبت شد