2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013936 بازدید | 355184 پست
مامان مهرسامن بیبی چکم هاله مینداخت بعد۱۰دقیقه ولی باپنج روزتاخیرپریودشدم .بوی پریودیم هم افتضاحه خی ...

احتمالا عفونت نداری؟؟من شنیدم خون تو ادرار بی بی چک و مثبت کاذب نشون میده ..کلا بی بی چک ها ک داعونن زیاد اعتبار نداره...ولی پیاز درمانی برا کسی جواب میده ک پروژسترون بدنش کم باشه استروژن بالا داشته باشه ..من ک انجام ندادم ولی میگن سخت خوردنش

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت برم دکترلتزول واچ سی جی بزنم تاثیرداره توبارداری؟؟

باردا ک فکر نمیکنم باشی خونریزی بارداری خیلی فرق داره...ولی اگ تمبلی شدید داری بخور یادمه ماه قبلی خوب بود سایز فولیکول 

2728
خدایی بدتر میشه؟ واای😭 اون پمادم زدم دیگه داغون شدم از خدامه اینماه باردارنشم

خب این موضعی بوده.نباید داخل واژن بزنی. خارشو سوزشت بیشتر نشده؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
ن خیلیم خوب شدم دیگه ن خارش دارم ن سوزش😀😂

جدی

🤔

فعلا صبر کن ببین بارداری یا پری میاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

سلام.روزتون بخیر

من دیگه کلا ترشحات ندارم.ازدیشب کامل قطع شد.ولی کیتم هنوز رنگ داره .یعنی چی؟از علائم هم قبلا درد تخمدان داشتم.ولی این سری ندارم.فقط سینه هام از داخل میسوخت.که اونم خوب شد.همش میگم نکنه ازاد نشد وموند😕دیشبم اقدام رفتم.

@مامان_مهرساخانم    

@daryaa61    

دوستانم نظر بدن ممنون میشم

البته یه دردای خفیفی الان که دراز کشیدم سمت راستم دارم حس میکنم.مثل درد قبل پریودی ولی یکطرفه.بعد انگار به ران راستمم میزنه.جل الخالق ادم تو اقدام متوجه چه چیزای عجیب غریبی میشه!یعنی حتی قبلاهم داشتم ولی حواسم نبوده

شایدداشته باشم چون بعداخرین اقدامم خون دیدم شایدزخم شده رحمم نمیدونم 

بوی بد از عفونت رحم ...تا میتونی گل بابونه دم کن بخور بعد پاکی هم بجوشون بشین تو ابش و حتما پماد و مترونیدازول هر ۱۲ ساعت و فلو کونازول ۱ شب در میون تا ۵ دونه  بخور تا کامل عفونت خشک بشه با این عفونت فردا دردسر میشه برات