2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
ورزش کن تا که زودتر ازاد بشه

سلام ببخشید یه سوال دارم.من میخوام تخمک گذاریمو پیدا کنم. دوماه پیش سقط داشتمو.دوس دارم این ماه بارداربشم. الان روز سیزدهممه.دوروز پیش با ادرار عصر کیت زدم که مثبت نبود اما رنکش پررنگ بود.البته ادرارم خیلی  خیلی غلیظ بود. اما بعد ازاون تا الان هرجی کیت میزنم هاله هستش. سیکلمم ماه پیش 29 روزه بود. الان تکلیف تخمک من چی میشه نکنه از دست رفته باشه.ازطرفیم میگم فک نکنم اینقدر زود ازاد شده باشه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی خوبه ۷ کیت بزن...انشالله ب موقع ازاد بشه 

ممنونم عزیزم.ببخشید امشب خیلی اذیتت کردم.

یه چی دیگه الان تخمدان سمت راستم گرفته و سفت شده و یه کم درد داره.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
والا من تو پاییز زمستون زیاد سرما خوردیم سوپ درست میکردم جو هم خیلی خوردم ...اینا احتمالات و بیشتر م ...

خیلی ممنون از پاسخت باشه زعفرون قطع میکنم

میگم اعظم جان من کی برم سنو؟؟ سنوی تشکیل ساک لازمه بنظرت یا همون تشکیل قلب برم کافیه ؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
باشه عزیزم صبر میکنم مرسی شبنم جون

دریا برا چی سنو میخوای بری خیییلی زوده  ...من ۸ هفته رفتم دکتر صدا قلبش برام نذاشت گفت میدونی چقد بهش فشار میاد تو این سن؟ ۵ هفته  ک فقط کیسه دیده میشه برا چی میخوای بری؟ بزار ۸ هفته تموم بشه ک بچه جون بگیره اینجوری احتمالا صدا قلبش دکتر نتونه برات بزاره کلی استرس میکشی

الهم صل علی محمد و ال محمد
دریا برا چی سنو میخوای بری خیییلی زوده  ...من ۸ هفته رفتم دکتر صدا قلبش برام نذاشت گفت میدونی چ ...

آخه میدونی اعظم من اصلا علائم بارداری ندارم ن تهوع ن ویار ن تکرر ادرار مث قبل عادی عادی ام  میگم اصلا اون تو  جنینی دارم یا ن؟😀😀😀 فقط زیاد میخابم همین

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام عزیزم من دقیقا ۱۳ روز ک از تخمک گداریم گذشت مثبت شد فرداش ازم بیشتر ۲۰۰بود

ممنون عزیزم بسلامتی من امروز باید پری میومد که نشد دیروز بی بی زدم منفی بود احتمال بارداری هست خیلی استرس دارم درست میگن اگه بی بی دیر مثبت بشه دختر

2740
سلام ببخشید یه سوال دارم.من میخوام تخمک گذاریمو پیدا کنم. دوماه پیش سقط داشتمو.دوس دارم این ماه بارد ...

سلام عزیزم...بعد سقط طبیعی یکم تخمک گذاری نا منطم بشه بعد  ی مدت درست میشه...بعید میدونم تخمک گذاری گذشته باشه ی کم حاله پر رنگ مثبت حساب نیست باید هم رنگ یا مر رنگ تر باشه کیت و ادامه بده ۳ روز دیگه جا داره ک کیت رنگ بگیره اگ رنگ نگرفت ی سنو انجام بده ک خیالت راحت باشه تخمک گذاری داری

ممنونم عزیزم.ببخشید امشب خیلی اذیتت کردم. یه چی دیگه الان تخمدان سمت راستم گرفته و سفت شده و یه کم ...

احتمالا میخواد خودش اماده کنه برا ازاد شدن انشالله ک فردا ب موقع  ازاد شه فقط کیت صبح یادت نره

خیلی ممنون از پاسخت باشه زعفرون قطع میکنم میگم اعظم جان من کی برم سنو؟؟ سنوی تشکیل ساک لازمه بنظرت ...

نه تشکیل ساک ی چیز بیخود اگ خدایی نکرده خارج رحمی بود الان اینقد اروم نبودی ...خونریزی و لک بینی و درد امانت میبرید جاش خوبه خیالت راحت بزار تا ۸ هفته ش بشه تخمک گداریت کی بود؟؟۴۲ روز بعدش حساب کن بهترین موقع برا سنو رفتن ک فشار زیاد ب بچه نیاد..تا اون موقع هم قلب ش حتما تشکیل شده چون بعضی ها ۷ هفته هم ممکنه طول بکشه 

دوستان و خانومای عزیز

دکتر به شوهرم برای بالا رفتن  تیروییدش که تاثیر مستقیم بر روی کاهش اسپرم داشت لئوتیروکسین داد

برای چربی خونش فینوفیبرات ۲۰۰ داد

ال کارنتین ۱۰۰ و تاموکسیفن هم داد.

چون بهش گفتیم که قصد بارداری و فرزند انشاا... پسر داریم

یک ماه استفاده شد

تیرویید اومد پایین#تعداد  اسپرم رفت بالا

باز چند وقت تاموکسیفن و الکارنتین نخورد

تعداد و تحرک اسپرمش خیلی کم شد.

یعنی خیلی داروی مهمی بوده یا علت دیگه داشته

آیا داروی دیگه هم می‌شناسین که تعداد و تحرک رو ببره بالا

ممنون.

خیلی طولانی شد.

واقعا شرمنده.