2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014790 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازی فداش نباید ۷هفته بری ک صدای قلبشو بشنوی؟

مرسی عزیزم پس بنظرت یه هفته دیگ صبر کنم؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خخخخ والا بخدا کار ما خانوما ده برابر آقایون سخته 

دقیقا دقیقا👍👍👍👍

آخرشم.میگن.مگ.چیکارکردی؟همه ش خونه این

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
دقیقا دقیقا👍👍👍👍 آخرشم.میگن.مگ.چیکارکردی؟همه ش خونه این

اره بخدا اونوقتم که میگیم خسته شدیم میگن مگه چیکار میکنی بیکار نشستی تو خونه نمیدونه چجوری خونه تمیز میمونه 

عزیزم درد این قسمتا مربوط به کلیه ها هم میشه.سوزش ادرار نداری؟؟

نه ندارم عزیزم فک نمیکنم کلیه هام باشن یا از عفونته یا پریود.. چون از وقتی پریود شدم این درد اومد و نرف

2740
نه ندارم عزیزم فک نمیکنم کلیه هام باشن یا از عفونته یا پریود.. چون از وقتی پریود شدم این درد اومد و ...

بازم دقت کن.گرم نگه دار شاید سرما خورده باشه اون قسمتا.سعی کن آب زیاد بخوری

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
اره بخدا اونوقتم که میگیم خسته شدیم میگن مگه چیکار میکنی بیکار نشستی تو خونه نمیدونه چجوری خونه تمیز ...

خخخخخخخخخ یه بار شوهرم.پاشد غذادرست کنه تزبس گف فاطمه  داره قل میزنه فاطمه آبش کم شد فاطمه کف کرد فاطمه قاشق کجاس فاطمه نمک بریزم اووووووه .گفتم بشین.نمیخام برام.کاری بکنی😁

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706