2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016289 بازدید | 355185 پست
عزیزم سه ماه اول بارداری ارگاسم یکم خطرناکه رویانی ک میخاد لانه گزینی کنه با انقباضات رحم ممکنه موفق ...

مرمر نینی چطوره؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگم شوهرم میگه اینماه هم همینطوری اقدام کنیم اگه نشد ماه بعد امپول بزن.نظرت چیه؟؟ آندو هم ۹.۷ بود.

سایز فولی و آندو خیلی خوبه 

سیکل ۳۰روزه حدودا ۱۶ ام تخمک آزاد میشه ینی سه روز بعد فولی ۲۱ تو میرسه ب ۲۳,۲۴ ،اگ آمپول هم بزنی دوسایز دیگ بزرگتر میشه ک شاید ب درد نخوره بنظر منم آمپولو نگه دار ماه بعد بزن چون فولیت بحد کافی بزرگه روز ۱۶ یا ۱۷,هم ی سنو برو ببین آزاد شده یا نه اگ آزاد نشده باشه ماه بعد آمپول و بزن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اصلا به نظرت خوبه امپول بزنم؟؟یا طبیعی اقدام کنم بهتره؟؟

معلومه ک طبیعی بهتره تو ک ن سایز فولی ن آندو مشکلی نداری طبیعی برو 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
معلومه ک طبیعی بهتره تو ک ن سایز فولی ن آندو مشکلی نداری طبیعی برو 

باشه عزیزم.پس همگی موافق نزدن امپول هستین منم نمیزنم.دعا کن انشاالله اینماه بگیره دیگه به ماه بعد نیوفته.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
اعظم من چیکار کنم بخدا دق کردم از دست کمرم عوض اینکه خوب بشه بدتر میشه 😢 شبنم میگه منم اولین ماهی ...

اگ دقیقا پشت لگنت درد میکنه یعنی یکم بالا با سن از عفونت ممکنه باشه...لتروزول من خوردم هیچ وقت کمر درد نداشت برام ..جای خوابت عوض نشده؟؟اگ خیلی درد گرفت حتما برو دکتر

الهم صل علی محمد و ال محمد
مرمر نینی چطوره؟

خوبه خاله شبنمی جون😍😙

میخام این هفته برم دکتر سنو کنه ببینه اون تو چخبره ۵هفته تموم شد 

باشه عزیزم.پس همگی موافق نزدن امپول هستین منم نمیزنم.دعا کن انشاالله اینماه بگیره دیگه به ماه بعد نی ...

انشالله این ماه میگیره و آمپولارم نمیزنی 🙏

سلام دوستای عزیزم خوبین؟چه خبرا؟امروز اینقدر خسته شدم که نگو الانم از فرط کمر درد یکم دراز کشیدم که باز پاشم ظرفا رو بشورم و آشپزخونه رو جمع کنم نمیدونم چرا هرچی این آشپزخونه رو تمیز میکنم بازم اینقدر ریخت و پاشه کسی هم هست مث من باشه یا فقط من اینجوریم

2706