2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015352 بازدید | 355184 پست
اعظم زنگ زدم دکترم منشی پرسیده گفته 12 خیلی بابا نیست واقدامت را برو احتمال بارداری زیاده دیگه نمیدو ...

یبار دیگه سنو برو انشالله کم باشه ولی ضخامت ۱۲ چون چند ماهی نشده ب نظرم به دکترت مشورتی کن .یکم ضخیم  برا لانه گزینی  احتمال بارداری کمه ولی اگ ۱۰ بود بهتر بود..

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم ۱ سال قبل بارداری فهمیدم کم کار زیر نظر دکتر تنطیمش کردم...اگ کمکاری داری حتما سلنیوم بحور ...

من هم قبل بارداری دخترم فهمیدم تیروئید کم کار دارم الان ۴ساله دارم قرص میخورم میزونه الان تیروئیدم ولی همچنان باید قرص رو ادامه بدم اگه قطع کنم دوباره بالامیره.

راستی سلنیوم رو زمانی که میزون بود تیروئیدت خوردی؟قرصش رو خوردی؟طریقه مصرفش وقیمتش هم بی زحمت بهم میگی ممنون عزیزم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
اگ هر دو س ماه ازمایش تو همین دوز دارو عدد ثایت مونده اصلا دست بش نزن سیستم بدنت دوباره بهم میریزه.. ...

نميدونم چند وقته اين دوز مونده خرداد ٢.٧ بود ابان ١.٣٥ شد  الان نميدونم چنده

پس اگه اين ماه حامله نشدم ماه بعد ميرم عكس رنگي ميگيرم و ماه بعدش  ميرم اقدام...

اعظم زنگ زدم دکترم منشی پرسیده گفته 12 خیلی بابا نیست واقدامت را برو احتمال بارداری زیاده دیگه نمیدو ...

انشالله ک یه گل پسردرانتظارته عزیزم🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
اره ٣ يا ٤ روز مونده مريم جونم

اصلا عجله نکن چون خودت اعصابت بهم می‌ریزه یا اگ مطمینی برو بتا بده یا نه صبر کن دوروز از موعدت بگذره بیبی بزن انشالله گل پسری تو دلته😉😉😉

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اصلا عجله نکن چون خودت اعصابت بهم می‌ریزه یا اگ مطمینی برو بتا بده یا نه صبر کن دوروز از موعدت بگذره ...

دریا جان ازمایش بارداری رو باید دکتر بنویسه یا بری ازمایشگاه ازت ازمایش میگیرن؟

امیرعلی خصوصی بگو.محدوده خونتونم قبلا گفتی واقعا زهرا باید درس عبرتمون بشه🙂

من درجریان نیستم چطوری جاریش شناختش؟مگه چی گفته بود؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
من گرمی میخورم خونریزیم بند میاد کسی میدونه دلیلش چه؟

دقیقا چی خوردی بنداومده؟؟منم گرمی میخورم بندمیاد برعکس میگن باید حسابی بیاد و رحم تمیزبش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706