2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017167 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممکنه که بازم تخمک داشته باشی شاید هم لقاح شکل گرفته باشه

خدا از دهنتون بشنوه ایشالا دعا کنید

"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
2731
آخه میترسم همه اطلاعاتم رابدم یه آشنای درجه یک بشناستم مثل  کاربرزهراکه جاریش شناختش

امیرعلی خصوصی بگو.محدوده خونتونم قبلا گفتی

واقعا زهرا باید درس عبرتمون بشه🙂

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آخه میترسم همه اطلاعاتم رابدم یه آشنای درجه یک بشناستم مثل  کاربرزهراکه جاریش شناختش

چی بگم بفرس خصوصی خووو..من خاستم اگ سال آینده بعدحل شدن مشکل سوهرم اقدام.کنم طبق حدول بذم اگ اشتباه باش ک هیجی دیگ..کدوم زهرا؟؟؟عجب دردسری هاا..اوتم جاری

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
نترس محدوده را حواسم بود الکی گفتم😃😃😃

آفرین بلا😀😀

تاریخ تولدتم خصوصی بگی بهتره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چی بگم بفرس خصوصی خووو..من خاستم اگ سال آینده بعدحل شدن مشکل سوهرم اقدام.کنم طبق حدول بذم اگ اشتباه ...

فاطما جون فعلا حوصله ندارم حالم برای ضخامت اندو که 12بود حسابی گرفته آخه مهر وآبان هم اقدام داشتم نشد البته مهرروزی که کیتم مثبت شد ضخامت10ونیم بود آبان سونو ندادم الانم که اینجور حسابی پکرم.

باشه اگه باردار نشدم ميخرم سلنيومو ممنون  من تي اي اچم ١.٣٥ بود هر روز لووتيروكسين كامل ميخورم ...

اگ هر دو س ماه ازمایش تو همین دوز دارو عدد ثایت مونده اصلا دست بش نزن سیستم بدنت دوباره بهم میریزه...عکس رنگی خوبه ی جور شست و شو لولهاس احتنال بارداری بالا میبره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706