2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014139 بازدید | 355184 پست
ممنونم گلم هزینه عمل چقدره ؟

راستش سال ۹۵ فروردین  عمل کرد دولتی بود کم شد یادم نیست دقیق کمتر ۲۰۰ ۳۰۰ شد البته عملش روش قدیمی بود الان علم پیش رفت کرده با میکروسرجی عمل میکنن درد و عوارض بعد عمل خیلی کمتر ولی هزینه ش بیشتر..حتما دکترش ماهر باشه چون دکتر بی تجربه کار و از این ک هست ممکنه خراب تر کنه خیلی پرس و جو کن برا عمل..اگ دکتر خوب باشه بعد عمل عالی میشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عشقم خوبی؟ امروز پنج پریودی ولی ترشحات کشدار دارم ازامشب یک درمیون می خوام برم اقدام تا اخرسیک ...

والا نظرم منفی😁 الان زوده حداقل از روز ۸ ی شب در میون برو الان خیلی زود اسپرم و خراب میکنی..کیت نمیزنی؟؟

2728
والا واسه مهرسا هم گفته بود پسر

سلام خوبی اجی 

میگم من دوروزه از موعدم میگذره بعد همش سردرد دارم پاهام بی حس میشه دل درد دارم 

بنظرت ماله چیه پری میشم ؟؟ 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
اعظم فردا میری سونو تا بچه پاهاش رابازنکرده وجنسیت را نگفته ازسونوبیرون نمیای یک هفته است منتظریم هر ...

نه به جووون خودم هر چنسیتی بود زود میام میگم خدایی خودم عجووول از انتظار هم متنفرم..حتما تا پام و از سنو گداشتم بیرون میام میگم...سن بارداری بالا بعید میدونم معلوم نشه. دیگه یا دختر یا پسر

2738
انشاالله پسره عزیزم.مطمئن باش.

ممنون عزیزم ک اینقد امید میدین..فقط ساعت نگاه میکنم ۱۴ ساعت دیگه مشخصه..شوهرم اینقد دعوام کرد چرا الکی برا جنسیت استرس داری خدا رو شکر سالم بچه دار شدیم هر چی باشه..هر کی هر چی گفت بلاکش کن 😁 فامیل ها خودش و میگه 

سلام خوبی اجی  میگم من دوروزه از موعدم میگذره بعد همش سردرد دارم پاهام بی حس میشه دل درد دارم& ...

داروها خانم کریمی رو میخوری؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم فاطمه جون دل تو دلم نیست واسه تو خدا خودش شاهده. ان بی رو پرسیدم گفت این روش منسوخ شده که تو ...

نه اتفاقا با زاويه چونه و پيشوني گفتم پسره

از چونه هم نميگن مهم زاويه پيشوني

و زاويه سي درجه ستون فقرات ديگه اوستا شدم😄

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببخشید اون چ دکتراحمقی بوده ........بازخوبه مشکلوفهمیدین..حتمن نوبت بگیری براجراحی عزیزم زمانوبیشترا ...

برم ببینم چه جوریه کی وقت میده

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
میگم امکان داره لوله هام بسته باشه؟؟

اگ قبلا عفونت شدید داشتی یا سقط و خارج از رحم احتمالش هست والا نه خیلی کم پیش میاد...بعد ۱ سال اگ همه اقدامات خوب بود و نشد بعد عکس بگیر ..شانس بارداری هم بالا میره

راستش سال ۹۵ فروردین  عمل کرد دولتی بود کم شد یادم نیست دقیق کمتر ۲۰۰ ۳۰۰ شد البته عملش روش قدی ...

دکتر امید پویان رو میشناسید؟ اونجامیخوام ببرم 

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2706