2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
چه جالب ...پس برا من دختره...

اعظم فردا میری سونو تا بچه پاهاش رابازنکرده وجنسیت را نگفته ازسونوبیرون نمیای یک هفته است منتظریم هرکی میره ان تی کلی صلوات و ایت الکرسی بعد جنسیت معلوم نیست.تویکی دیگه باید دست پربیای خخخخ😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واسه اولدوزپسر بود واسه مهسا دختر اصلا قبول ندارم البته دوستان من شنبه حساب کردن جمعه که اقدام داشتم ...

خدا رحم کنه..انشالله ک پسر باشه .البته خودم میدونم این فال ها چرت و پرت ولی ادم بعضی وقتها دوست داره یکی بهش از اینده بگه

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزيزم طبيعيه راستي زوم کردم روي عکس پسر بود صبا  nb چي اينارو سوال نکردي خودت؟

از کجا میفهمی فاطمه جون؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738
ممنونم گلم الان که یک سردردی گرفتم از استرس که نگو دوسال اقدام کردم دارو خوردم دکتر خنگم میگفت واریک ...

ببخشید اون چ دکتراحمقی بوده ........بازخوبه مشکلوفهمیدین..حتمن نوبت بگیری براجراحی عزیزم زمانوبیشترازدست نده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دیگه هیچی نمیدم دریاجان نه آز خون نه سونو حوصله استرس ندارم فقط خدا میدونه امروز چی کشیدم

مبارکه صبا جون، خداروشکر سونوت خوب بوده، 😘😘😘😘

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

فاطمه جون من حواسم نبود اصلا دو روزه سردرد دارم هر دفعه قرص نوافن خوردم خطرناکه البته هنوز معلوم نیست که باردارم یا نه ولی کلا کار بدی کردم یا هنوز چیزی اثر نداره؟؟؟ 

2706