2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ندارم متاسفانه😓 الان قشنگ این شکلیم🤕

برین بخرین عزیزم..سردرد خیلی بده اونم وقتی نتونی چیزی بخوری تاآروم بشی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کامل پری شدم 😕

😟😟😟چن ماه اقدامی فاطمه جون؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
اره میرم میگیرم عزیزم مرسی راهنمایی کردی

میتونی اگ زنجفیل توخونه داری خمیردرست کنی باآب گرم بزنی پیشونیت یه نیم ساعت درازبکشی بعد بازش کنی..داداش من اصلا قرص مسکن نمیخوره و براسردرداش این کارومیکنه..انشالله زودترخدب بشی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام دوستای گلم من رفتم سونو متاسفانه گفت معلوم نیست یه بار رفتم زیر دستگاهش انقد بد وایساد گفت ب ...

صبا جون سلامتی نی نی تو بهت تبریک میگم عزیزم😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دیگه واریکاسل بیضه رو خراب میکنه هر چی تقویت کنه باز فایده نداره فقط عمل ک درست ش میکنه 

مرسی عزیزم فردا برم به دکتر نشون بدم و وقت عمل بگیرم

بعد از عمل خیلی سخته؟ چند روز باید خونه باشه

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
مرسی عزیزم فردا برم به دکتر نشون بدم و وقت عمل بگیرم بعد از عمل خیلی سخته؟ چند روز باید خونه باشه

نه زیاد سخت نیست فقط مردها ک میدونی نق زیاد میزنن عین بچها مواطبت میخواد...۲ هفته باید استراحت کنه تا ۱ ماه سر پا زیاد نوایسه تو ماشین زیاد نشینه گرما بهش نخوره  کلا نشستن زیاد براش خیلی بده..زور زدن ک دیگه اصلااا.دارو هم میده کنار عمل ک ۳ ماه نتیجه زیر و رو میشه...نزدیکی هم ۳ هفته نداشته باشی بهتره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706