2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم ما يه زنجير ميگيريم رو نبض دست چپ بعد خودش ميچرخه اگه عمودي بره در راستاي دستت پسره اگه افقي ب ...

پانیذ جون من اینو رو خودم و مامانم امتحان کردم برا مامانم درست بود  برا منم دوتای اولی درست بود حالا سومی رو نمیدونم😉😉

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
فدای تو دریاجان توضیحات دکتر رو خوندی؟بنظرت مشکلی نداره؟

اره فدات خیلیم خوبه به امید خدا که سالمو سلامته‌....ازمایش خونشو کی میدی صبا جان

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
چه جالب ...پس برا من دختره...

واسه اولدوزپسر بود واسه مهسا دختر اصلا قبول ندارم البته دوستان من شنبه حساب کردن جمعه که اقدام داشتم زدم دختر بود يعني به فاصله يه اقدام تغيير ميکنه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم این طبیعی که شاید چن ماه منتظرباشیم ولی باردارنشیم من هم اقدامیم چن ماه با کلومیفن وکیت رفتم ...

اخه من شوهرم یکم زیادی حساسه و این ماه دیگه صد در صد بچه میخاد تحمل نداره

سلام رز جان شما باردارین ؟ نتیجه گرفتین ؟

سلام عزیزم‌

نه فدات ،،،همچنان منتظرم،این ماه هم کلا اقدام نکردم،اصلا حال و حوصله نداشتم و‌ندارم 😐😐😐

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
پانیذ جون من اینو رو خودم و مامانم امتحان کردم برا مامانم درست بود  برا منم دوتای اولی درست بود ...

من که هرکار میکنم در نمیاد واسه من 

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
@**_شجره_ى_طوبى_**    

عزيزدلم ديدم

متاسفانه شکم اسپرم و تحرک شديدا مشکل داره بايد دکتر اورولوژيست معاينه کنه حتما

تقويت با مکمل يا گياهي به اون صورت فايده نداره روي ايشون بهتره پزشک تشخيص بده

انشالله که سريع نتيجه بگيره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزيزدلم ديدم متاسفانه شکم اسپرم و تحرک شديدا مشکل داره بايد دکتر اورولوژيست معاينه کنه حتما تقويت ...

ممنونم خواهرم دستت دردنکنه 

توچقدخوبی🥰🥰🥰😘😘😘

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706