2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
عزيزدلم ديدم متاسفانه شکم اسپرم و تحرک شديدا مشکل داره بايد دکتر اورولوژيست معاينه کنه حتما تقويت ...

سلام فاطمه جون من فردا ۸ سیکلمم و میرم دکتر بش بگم منو سونو کنه ببینه فولی دارم یا نه ..

راستی دیروز که ۶ سیکلم بود یه کیت زدم هاله انداخت

بگم برام امپول hcg بده تا تخمکم ازاد شه..

اره عزیزم از داده کم تحرکی اسپرم داره امروزم رفت سونو دیدیم واریکوسل گرید ۳ داره

پ احتمالا باید جراحی کنه....شوهرمن گرید1بود جراحی کرد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه واریکاسل بیضه رو خراب میکنه هر چی تقویت کنه باز فایده نداره فقط عمل ک درست ش میکنه 

راستی مامان مهرسا جون هزینه عمل چقدره؟

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
نه زیاد سخت نیست فقط مردها ک میدونی نق زیاد میزنن عین بچها مواطبت میخواد...۲ هفته باید استراحت کنه ت ...

ممنونم گلم هزینه عمل چقدره ؟

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2742
سلام فاطمه جون من فردا ۸ سیکلمم و میرم دکتر بش بگم منو سونو کنه ببینه فولی دارم یا نه .. راستی دیرو ...

سيکلت چندروزه س عزيزم

محرک استفاده کردي ؟

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2740
چه جالب ...پس برا من دختره...

سلام عشقم خوبی؟

امروز پنج پریودی ولی ترشحات کشدار دارم ازامشب یک درمیون می خوام برم اقدام تا اخرسیکل نظرت چیه؟؟؟؟؟🙈🙈🙈🙈

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
خب ۱۲هفته و ۶روز ۲.۱ زیاده یا نرماله؟

عزيزم طبيعيه راستي زوم کردم روي عکس

پسر بود صبا 

nb چي اينارو سوال نکردي خودت؟

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خب ۱۲هفته و ۶روز ۲.۱ زیاده یا نرماله؟

صبا جان هرچی سن بارداری بالاتر باشه و جنین درشت تر انتیهم بالاتره ....تا ۳ هم حتی طبیعیه....ولی بازم باید دکتر متخصصت ببینه و نظر بده عزیزم....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
اره فدات خیلیم خوبه به امید خدا که سالمو سلامته‌....ازمایش خونشو کی میدی صبا جان

دیگه هیچی نمیدم دریاجان

نه آز خون نه سونو

حوصله استرس ندارم

فقط خدا میدونه امروز چی کشیدم

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
دیگه هیچی نمیدم دریاجان نه آز خون نه سونو حوصله استرس ندارم فقط خدا میدونه امروز چی کشیدم

وای صبا نکن اینکارو آزمایش خونشو بده دختر....تو بچه اولته....بزار همه چیزت رو روال پیش بره...استرس جزئی از بارداریه دیگه چه میشه کرد...مکه میشه دیگه سونو ندی...مگه زمان قدیمه...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706