2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014862 بازدید | 355184 پست
امیدوارم تمام مردم سرزمینم همیشه حالشون و حال دلشون خوب باشه❤️واقعا با این حجم گرونی و مشکلات دیگه ا ...

ان شاءالله تن همه هموطنانم سالم باشه و ب  هیچ بلایی گرفتار نشن🙏 مرسی رز عزیزم💕😚 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
جواب دکتر طب سنتی من. دیگه همینو نگه چی بگه. 

تا اونجا که یادمه اقدامهات بعد از امپول درست و‌به موقع بود

بالاخره شرایط هم برای پسردار شدن اماده کرده بودی از نظر قلیایی.....پس تلاشتو کردی عزیزم

خواست خدا بر چیز دیگه ای بوده،،،،آیدا جونم ما همه ی این کارها رو‌انجام میدیم ولی خودمون هم میدونیم که واقعا ۱۰۰ درصد نیست ،،،،حتی اگر ۹۹ درصد باشه ممکنه ما جز همون یک درصد باقی مونده باشیم پس اعداد و ارقام رو‌بذاریم کنار،،،حتی ivf هم قطعی نیست چون یا جنین پسر تشکیل نمیشه یا اگه بشه ممکنه بارداری صورت نگیره،،،خواست خدا اول و اخر همه چیزه،،،اولدوز هم همه چیز رو‌رعایت کرده بود و لیانا هم داشتیم که روز هشتم سیکل باردار شد پس به نظرم همه چیز حتی زمانش از پیش تعیین شده ما هم دلمون به این سرگرمیها خوشه 🥰🥰🥰

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
تا اونجا که یادمه اقدامهات بعد از امپول درست و‌به موقع بود بالاخره شرایط هم برای پسردار شدن اماده ک ...

صددرصد همینجوره. دل لامصب من اشوب توش خدا فقط میتونه کمکم کنه.اصلا هم ناراضی نیستم خدا بسر شاهده فقط نگران حرف و حدیث اطرافیانم و اینکه مجبوربشم بچه سوم بیارم دیگه نمیکشم. باورکن ازبس ذهنمو بردم سمت پسرکه الان بدجورشوکه شدم. 

ای بابا اونجا هم اومد ؟ سمت ما هم چن بار اومد  در حدی که همه از خواب پریدن  خدا خودش بخ ...

سلام اعظم جون...خوبی قربونت بشم...؟

چند روزی نبودم و درگیر جشن تولد آرش بودم

همش تو فکرت بودم که چیکار کردی...هی میگفتم نکنه زایمان کرده باشه و من بیخبر باشم

خداروشکر هفته 37 ت هم داره تموم میشه به امید خدا

ان شالله یه پسر سالم و سرحال بدنیا میاری و رنج این دوران رو جبران میکنه برات

خیلی مواظب خودت باش...من و خانواده م رو از دعای خیرت بی نصب نذار مخصوصا آرشم رو...

منو از حال خودت بیخیر نذار...خبری شد صدام بزن

میبوسمت

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2740

@bahar__hashemi      

سلام بهار جونم خوبی؟

چه خبر؟

نی نی نازت چطوره؟

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
صددرصد همینجوره. دل لامصب من اشوب توش خدا فقط میتونه کمکم کنه.اصلا هم ناراضی نیستم خدا بسر شاهده فقط ...

عزیزم سنوی تعیین جنسیت داد کی دادی مگه چند هفته ای والا من که میگفتم بچت پسر اقداماتت خیلی خوب بود شما تزریق جوش شیرین هم انجام دادی؟

صددرصد همینجوره. دل لامصب من اشوب توش خدا فقط میتونه کمکم کنه.اصلا هم ناراضی نیستم خدا بسر شاهده فقط ...

سلام عزیزدلم...چندتا از پستها رو خوندم دیدم چقدر نگران جنسیت نینیت هستی

عزیزم جنسیت توی انتی قطعی نیست و اصلا روش نمیشه حساب کرد

امیدت به خدا باشه...ان شالله که پسره...منم ته دلم میگه پسره...

من خیلیارو دیدم جنسیت انتیشون اشتباه بوده...نمونه هاش رو هم زیاد داریم همینجا...

نمونه ش الی آراد...توی انتی بهش گفته بودن دختر...اینقدر مثل تو خودخوری کرد و سردرد کشید ولی من همش ته دلم میگفت پسره و بهش گفتم میگفت نه سونوگرافش تبحرش زیاده ولی توی آزمایش خون که برای جنسیت میدن مشخص شد پسره و الآنم هفته دیگه پسرش یکساله میشه...

توروخدا تا مشخص شدن قطعی جنسیت اینقدر خودخوری نکن و اون بچه طفل معصوم رو عذاب نده...

من ته دلم پسره و بچه ها میدونن که حس ششمم اکثر مواقع درسته...همیشه پستات رو میخوندم و میخواستم بهت بگم پسره ولی چیزی نگفتم...

امید به خدا...صبور باش و راضی باش به رضای خدا...

آره خودم هم حس میکنم یکم از استرسهام این ماه ریخت انشالا خدا خودش به همه کمک کنه هیچکس رو نا امید نک ...

قربونت برم عزیزم...انشالله اینماه با انرژی مثبت اقدام میکنی و جتسیت دلخواهت و باردار میشی..اول همه استرس نداشتن و بعدش بقیه کارهای ک خیلی مهمه برا جواب گرفتن.انشالله ک با اولین اقدام باردار میشی🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706