2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
شوهرم عین خیالش نیس. من ریز ریز دارم گریه میکنم نفهمه بغض دارم باید گریه کنم تا اروم بشم. توکل بخدا ...

به نظر من ان تی اصلا جنسیتو نگن چون واقعا قابل اطمینان هم نیست مهتاب و اگه یادته گفتن ۹۰ درصد پسره ولی الان گل دخترش بغلشه. از رحمت خدا ناامید نشو ان شاءالله گل پسرت تو دلته و چون ریزه هنوز مشخص نشده .ولی شما فکر کن دختر هم باشه .آدم باردار بشه باید به هر دوجنس فکر کنه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها ببخشید ج پیامها و لطف و محبتتون ندادم ازدیشب سرم داره میترکه. یکم اروم بشم میام. ازطرفی ج تللشهامو نگرفتم از طرفی این ان تی که عددش بالا داغونم کرد. دیشب گشنه خوابیدم منی که مث گرگ گرسنه ام نفهمیدم کی ساعت 12شب شد طفلک دخترم هرچی حرف میزد انگار نمیفهمیدم حواسم اصلا نبود بهش تو این دنیا نبودم خودش اروم اومد پیشم خوابید. بهش میگم اجی دوس داری یا داداش میگه اجی میگم چرا طفلک میگه مگه همه داداش دوس دارن! خلاصه یکم از نظر روحی بهم ریخته ام اشکم دم مشکم ولی راضیم فقط نیاز به زمان دارم. ببخشید اگه ناراحتتون کردم. شما عزیزای دل منین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها ببخشید ج پیامها و لطف و محبتتون ندادم ازدیشب سرم داره میترکه. یکم اروم بشم میام. ازطرفی ج تلل ...

عزيزم ناراحت نباش 

انشاله كه صحيح و سالم باشه 

دختر منم ميگه خواطر 

ولي من خودم پسردوست دارم 

عزیزان اومدم از همگی حلالیت بطلبم  زلزله داره تکونمون میده خواب از سرم پریده سرم داره میترکه و ...

دریا خوبی؟؟؟؟؟؟

چرا خدافظی میکنی🤤🤤🤤

زود بیا بگو شدتش کمه

بیا نگرانتم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
چی شده شبنم؟

هیچی😥

روز۹ فولیم ۲۵ بود ۱ سیسی هم مایع آزاد شده بود ی فولیم چپ داشتم نامتقارن بود 

اندو هم کم شده.کلا بر باد رفتم😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
هیچی اونم اقدامی بود.مواقعی ک پری میشه نمیاد😟😟

اها ایشالا ک همه ی اینایی ک منتظریم خدادیرنظر بهمون بندازه و باردار بشیم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
وای دریا مگه کجایین که زلزله اومده؟ خوبی الان؟

آذربایجان غربی نمیدونم زلزله بزرگی خدای نکرده میخاد بیاد یا جیز دیگه س هر نصفه شب زمین لرزه داریم دوشبه نمی تونیم درست وو حسابی بخابیم

ممنونم گلم فعلا خوبیم😚😚

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
عزیزم خوبی ؟ 

ممنون مامانهدیه خوبیم ولی خیلی میترسیم چون دقیقا نصف شب میاد😰

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دریا خوبی؟؟؟؟؟؟ چرا خدافظی میکنی🤤🤤🤤 زود بیا بگو شدتش کمه بیا نگرانتم

اره عزیزم خوبم قربونت

شدتشو نمیدونم ولی از خواب بیدارمون میکنه😓😓

اره عزیزم خوبم قربونت شدتشو نمیدونم ولی از خواب بیدارمون میکنه😓😓

ایشالا دیگ نمیاد

نترس

واقعا بد چیزیه.کاش هیچ جا نیاد مخصوصا ایران ک اگ یجا خراب شد دیگ درست بشو نیس

ایشالا دیگ نمیاد نترس واقعا بد چیزیه.کاش هیچ جا نیاد مخصوصا ایران ک اگ یجا خراب شد دیگ درست بشو نی ...

فدات شم ممنون😚😚

اره واقعا کاش هیچ جانیاد🙏😔

رز عزیز میتونی پنجشنبه یا حتی شنبه بری سونو 

ممنونم عزیزم

میگم چون نمیخوام آمپول بزنم شنبه میرم،چون دوره ام شده ۲۹ روز تا روز ۱۴ فولی ازاد نمیشه،،،میگم‌مامان ستایش،شما که خودت استادی ولی این‌دوره دارو نخوردی ی سونو‌ برو‌ببین چه خبره ،،،این همه امپول زدی شاید بذاری بدنت کارش رو‌ طبیعی کنه بهتر باشه ،،،خلاصه توکل به خدا 

امیدوارم آنچه که مصلحت تمام بچه های تاپیک هستش اتفاق بیفته 🤲🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدات شم ممنون😚😚 اره واقعا کاش هیچ جانیاد🙏😔

امیدوارم تمام مردم سرزمینم همیشه حالشون و حال دلشون خوب باشه❤️واقعا با این حجم گرونی و مشکلات دیگه این بلاهای طبیعی رخ‌نده🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدات شم ممنون😚😚 اره واقعا کاش هیچ جانیاد🙏😔

انشاالله🙏عزیزم خیلی مراقب باشید  و فعلا آماده باش.نمیدونم چرا سرما میاد با خودش زلزله میاره🤔🤔🙄🙄

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
اره عزیزم خوبم قربونت شدتشو نمیدونم ولی از خواب بیدارمون میکنه😓😓

ای بابا اونجا هم اومد ؟

سمت ما هم چن بار اومد 

در حدی که همه از خواب پریدن 

خدا خودش بخیر بگذرونه ان شاءالله 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر