2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
خب سیزدهم شده جمعه 😭😭😭 اون‌ماه هم دقیقا سیزده سیکلم میشد جمعه  اگر شنبه که چهاردهم دیره هم ...

رز عزیز میتونی پنجشنبه یا حتی شنبه بری سونو 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ختم 12000 مرتبه ا مَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ  به نیت حاجت روا ...

امیدوارجون ۲۰۰ من 

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
به من نگفت شبیه فلان گفت دختره😔😔

آیدا بخدا زبونم قفل شده

واقعا احساسی که داری برام قابل درکه ولی دربرابر اراده خدا همه راهی جز تسلیم بودن نداریم.

ازخدامیخوام این بچه رو چشمه جوشان خیروبرکت زندگیت قرار بده.

یکاری نکن بچه دلت ناراحت بشه اون الان تورو میبینه فکرمیکنه دوسش نداری و نمیخوایش.

ایشالا سلامت باشه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2731
چی بگم اجی 

آیدا عزیزم من عکس سنوت رو دیدم نمیخوام دلگرمت کنم ولی عکس شبیه جنین پسر هست کل استخوان بندی پیشانی جمجمعه ران وپاها وگردی صورت کاملا شبیه به پسره.

من از اول حسم رو تواین بوده که پسره

مثل طیبه حتی وقتی دوتا سنوهم گفت دختره من با قاطعیت گفتم بچت پسره 

الانم هنوز حسم نسبت بهت عوض نشده ومیگم بچت پسره گلم .

فقط تو توی دلت به دخترهم فکرکن بزار کم کم اونس بگیری باهاش تا آنومالی انشاءالله هرآنچه آرزو داری برات همون پیش بیادخواهرم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اگ چند ساعت قبلش باشه بهتره ..چون تا ازاد میشه شروع میکنه ب صخیم شدن چند ساعت قبلش اسپرم باشه بهتره ...

منو شما تو ۸ساعت اختلاف نظر داریم

من میگم ۷عصر تخمکش آزاد شده شما میگی ۳شب.

مثل اختلاف نظر رویت هلال ماه رمضان اهل سنت و شیعه😅

قدرت اسپرم از کجا معلوم میشه؟با آز اسپرم میشه فهمید؟

آره هرچی تعداد اسپرم های کلاس آ بیشتر باشه قدرت اسپرم بالاتره.برای پسر شدن بچه کلاس آ باید ۸۰درصد باشه تاخیالت راحت باشه البته خواست خدا بالاتر از همه این محاسباته

انگاری تاپیکمون رو چشم زدن

تا یک ماه پیش همه چیز عالی بود 

حالا الان پشت سر هم اتفاق بد

این آبان برای هیچ کس ماه خوبی نبود

خیلی خستم وآشفته 

از اونطرف فکر فاطمه 

ازاین طرف خبر آیدا

خودمم که اون خانومی که ازش براتون حرف زده بودم دوباره امشب بهم کنایه زد که تا ۱۰ تاهم بیارم دخترمیشه

چی بگم ؟چی دارم بگم؟بازم زبونم قفل شد وتوی خودم شکستم وشب وقت خواب اشک هام جاری شد.....

دیگه خستم خسته خودم که این آرزو رو با دل وجون میخوام وقتی یکی دست میزاره رو نقطع ضعفم داغون میشم داغون ....

خدایا خودت به هممون کمک کن ای خدا😔😔😔😔😔😔😔😔

آره هرچی تعداد اسپرم های کلاس آ بیشتر باشه قدرت اسپرم بالاتره.برای پسر شدن بچه کلاس آ باید ۸۰درصد با ...

درسته عزیرم ممنون💕

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

عزیزان اومدم از همگی حلالیت بطلبم 

زلزله داره تکونمون میده خواب از سرم پریده سرم داره میترکه ولی ترس نمیذاره بخابم دیشب و امشب بد جوری گیر داده بهمون

دوستان خداحافظ

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
عزیزم روز ۱۳ سنو برام مثبت شدن کیت مهم نیست زمان کمرنگ شدنش مهمه ک باید اینقد کیت بزنی تا حس کنی دار ...

یعنی نباید هر وقت مثبت شد ۱۲ ساعت و بیست و چهار ساعت بعدش اقدام کنم؟ یعنی صبر کنم هر وقت کمرنگ شد اقدام کنم؟

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
عزیزان اومدم از همگی حلالیت بطلبم  زلزله داره تکونمون میده خواب از سرم پریده سرم داره میترکه و ...

وای دریا مگه کجایین که زلزله اومده؟ خوبی الان؟

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
عزیزان اومدم از همگی حلالیت بطلبم  زلزله داره تکونمون میده خواب از سرم پریده سرم داره میترکه و ...

عزیزم خوبی ؟ 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
آیدا عزیزم من عکس سنوت رو دیدم نمیخوام دلگرمت کنم ولی عکس شبیه جنین پسر هست کل استخوان بندی پیشانی ج ...

ای خدا چجوری دل میشکونن بعضی ها آخه. یکی نیست بگه اصلا به شما چه ۱۰ تا دختر هم بیارم به شما ربطی داره؟ بعدشم بنده ی خاص خدایی که از آینده بهت وحی شده من چندتا بچه و چی میارم؟ مامان سامیار جون ولشون کن واگزارشون کن بخدا بزار هر چی دوست دارن بگن نفهمن عقب افتاده ان خودشون دل ندارن واسه همین دل شکوندن کاری واسشون نداره

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه