2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
بچه هابه نظرم رژیم واینهاهمش چرته اگه خدانخوادنمیشه اتفاقن اوناییکی رژیم دارن بیشتراستراس دارن واین ...

آی وی اف هم دست خداست دوستم... خدا اگر جنسیتی رو برامون نخواد توی عمل آی وی اف هم موفق به بارداری نمیشیم حتی اگه 10 بار انجامش بدیم...

اره والا ما ویزیت نمیگیریم جدی مون نمیگیرن😎😎😎

عزیزم شماره کارت بده از فردا هر سوالی داشتیم اول هزینه شو واریز کنیم بعد😁😁😁

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دارم هنوزفقط مرغ وبرنج میخورم نمیدونم دیگه میشه خوردیانه عفونتم هم شکرخدابرطرف شده این ماه چکاب ...

نهال اصلن ب تخمک راست و چپ نیست هر ماه یکی از تخمدانا فعال میشن تخمک و ازاد میکنن تخمک هم ک روش ننوشته این دختر میاره اونیکی ک راسته پسر ن اصلن اینو قبول ندارم تخمک همه ش یجوره کروموزوم ایکس داره و مهم اسپرم مرده اونه که جنسیتو مشخص میکنه تحرک بالا و مورفولوژی خوب و قدرت بالای اسپرم مهمه از فردا روی شوهرت بیشتر کارکن بهش مغزیجات و غذاهای مقوی بده عزیزم بعدشم توکل ب خدا کن 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
مرغ که میگن نخور، نفهمیدم والا من خوب رعایت نمیکنم  تو خونه خودم نمی‌خورم اما میرم جایی مجبور ...

عزیزم مرغ چون سرده میگن نخور میتونی برای تعدیل طبعش زنجبیل روش رنده کنی یا ادویه  بزنی اونم فقط سینه مرغ

یا بعد از خوردن غذای با طبع سرد دوتا دونه خرما بذاری دهنت یا ی دمنوش اویشن دم کنی بخوری 

2728

منم بزار تو نوبت برای ۳اذر از حالا استرسسسسس دارمممم😟😱

@مامان_مهرساخانم    

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره سه ماه. زیرنظر دکترطب سنتی که گفت 80درصد. از کیت نه سونو رفتم

ایدا جان اصلا خودتو ناراحت کن عزیزدلم میدونم سخته ولی مصلحته خدا رو قبول کن..خدا هیچ وقت بده بنده اش رو نمیخواد فقط توکل کن به خودش که ارامش قلبهاس

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خداکنه ولی این سونو هرکی هرچی گفته همون شده واس همین امیدی ندارم خیلی با اطمینان گفت

عزیز دلم ایدا جون واقعا درکت میکنم چون منم بارداری دومم وقتی فهمیدم دختره انقد گریه کردم از لحاظ روحی داغون بوذم فکر میکردم دیگ دنیا ب آخر رسیده چقد زنگ زدم مامانم تو گوشی فقط گریه کردم چقد مامانم نصیحتم کرد مگ ب گوشم میرفت اما بعد ی مدت بعضی از بچه هایی ک بیماری دارن یا معلولن یا به نحوی مشکل جسمی دارن و بیادم آوردم و تو تلویزیون دیدم تو فامیل دیدم فهمیدم من خیلی ناشکری کردم خیلی از خدای خودم خجالت کشیدم مگ نه اینکه بچه هدیه و نعمت خداست  اونم اگ دختر باشه ک فبها

عزیزم دودختریا جاشون وسط بهشته هاااا پیش خدا ارج و قرب دیگه ای دارن نگو ب خاطر دلداری من میگه ن 

از طرفی برای هر دختری خواهر واجبه فردا روز اونا همدم و مونس هم میشن فک میکنی ی دختر و ی پسر مثلا خیلی عالیه ن عزیزم زن داداش ک برا آدم خواهر نمیشه برو خداتو شکر کن

قدر داشته هاتو بدون 

ببخشید طولانی شد سرتو درد نیارم فقط اینم بگم ک فعلا بچه ای ب دنیا نیومده ک از الان غصه شو بخوری سونو گراف که وحی الهی نیاورده اونم ممکنه اشتباه کنه این حالات روحی تو روی بچه تاثیر مستقیم میذاره پس غصه رو بذار کنار و توکل کن ب خدا مث من چن نفر هستن ک میخان بچه سوم بیارن ماهم مطمئن نیستیم ک پسردار میشیم یا ن؟همه چیز ب خاست و نظر خدا بستگی داره عزیزم هرچی خدا بخاد راضی هستیم ب رضاش 

خیلی سخته ازخانوادت دورباشی ونه توخوشیاکنارشون باشی نه تو ناخوشی ها😭😭😭

سخت ترین چیز همینه حق داری خواهر 😔😔😔

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2740
سامی من ترکیدم😟😟 حق با شماها بود نباید لترو میخوردم

چی شده شبنم؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
یعنی امروز صبح آزاد شده پس بی دلیل نبود نجاتیان هم گفت بین ساعت 12 تا 3 صبح اقدام کن پس چرا شما گفتی ...

مهربون جان ی چیزی بگم ؟مث اینکه مامان مهرسا زمان آزاد شدن تخمک منو با مال شما اشتباهی گرفته چون برا کیت من گفت ساعت 3تا6صبح یبار دیگه ازش بخا عکس کیتاتو ببینه

😭😭😭😭سامی جون دوروبرم شلوغه ولی خیلی احساس تنهایی میکنم😭😭😭

الهی برای قلب شکستت بمیرم خواهر که هیچ کاری نمی تونم برای کم کردن غم توی دلت بکنم ....

توکل روز همیشه تو فکرم بودی از همون اول صبح که بیدار شدم ...

برام مهمان اومد اما دل وجون نداشتم کاری کنم چندبار ناخودآگاه چشم هام اشکی شد هعییییییی😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من تواین تاپیک با غم خیلی از بچه ها اشک ریختم اما این غم قلبم رو آتیش زد خیلی دلم گرفته خیلی حالم بده وقتی ماها اینطوری هستیم تو چی کشیدی ومی کشی خواهرم الهی قربون قلب شکستت برم ای وای ای وای برمن😭😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام بچه ها من تازه دیدم تاپیکتونو همه صفحاتو نخوندم خیلیه؟کسی از رژیم نتیجه گرفته اینجا؟

لی لی جون همونجور ک از اسم تاپیک هم مشخصه اینجا فقط با کیت و تخمکگذاری میریم جلو از کیت استفاده میکنیم تا روز تخمکگذاریو پیدا کنیم فقط زمان اقدامه ک مهمه کسی اینجا فک نکنم رژیم رو تضمین کنه عزیزم

عزیزم روز ۱۳ سنو برام مثبت شدن کیت مهم نیست زمان کمرنگ شدنش مهمه ک باید اینقد کیت بزنی تا حس کنی دار ...

خب سیزدهم شده جمعه 😭😭😭

اون‌ماه هم دقیقا سیزده سیکلم میشد جمعه 

اگر شنبه که چهاردهم دیره همون پنجشنبه برم 

به نظرت چه کار کنم عزیزم؟؟؟

ولی خب دوره ه ام هم طولانی شده ولی محرک هم خوردم 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدای دلت بشم من چقدسخته تا خودت طعمشو نچشی درک نمیکنی  حالامیفهمم سقط چ لحظه وحشتناکیه...دیشب ه ...

چی بگم خواهر ،فقط از خدا میخوام بزودی جاشو برات پر کنه و هر چه سریعتر مشکل همسرت حل بشه 🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706