2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014953 بازدید | 355184 پست
دریا جان صلواتام به اینجا رسید که خبر خوشتو خوندم خداروشکر واقعا🙏🙏🙏

الهام چی بگم چه جوری ازت تشکر کنم 

خدا به  حق عظمتو بزرگیش دعاهاتو به خودت برگردونه خواهر عزیزم به زودیه زود دلتو شاد کنه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميشه اگر از دكترتون راضي هستين معرفي كنين 

فدات من تهران نیستم خانمی 

منتها ازمایشو فرستادن پارسه ی تهران و جواب از تهران برام اومد

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
من رو از يادتون نبرين  منم بي بي چكم مثبت بشه  اصلا عينه جوجه مريضا از صبح تو تختم كز كر ...

آخه.ایشالا بارداری

ی پسر نازو خوشگل

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
2738
قسمتت میشه قسمتت میشه قول میدم بهت برات دعا میکنم از ته قلبم بدات دعا میکنم

امیدوارم 🙏🙏

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
عشقم امروز رفتم سرمزار شهید ابراهیم هادی شما و چندتا از بچه ها رو اسم بردم که انشالله دامنتون سبز ب ...

ممنونم خواهرم دستت دردنکنه چ جوری جواب خوبی‌ها یتان رابدم نمیدونم 💋💋💋💋

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
ای جووونم توهم ک تیکرداری😍😍😍😍😍تبریک میگم

سلام امروز جواب از بتا را گرفتم ۴۷۷ بود دو روز پیش بیبی چکم مثبت شد ولی کم رنگ بود صبر کردم امروز برای از که مطمین بشم امدم خبر بدم که خبر پسر دار شدن دریا را دیدم یادم رفت مطمعنم بچه تو هم پسره من از همه بچهای اینجا ممنونم مخصوصاز حنانه عزیزم که فردای تخمک گذاریم برای سوره حشر را خونده بود وقتی دیدم ارام شدم مطمعن شدم این ماه مامان میشم 

2706