2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015765 بازدید | 355185 پست
فدتت بشم ایدای مهربون الهی فرشته ی تو وجود خودتم یه پسر ستلو قدم دار باشه و به سلامت بیاد تو بغلت هم ...

دریا جان خداروشکر عزیزم خیلی خوشحال شدم برات خواهر به اندازه سونو خودم برات خوشحالم عزیزم خدایاااااشکرت 😍😍🙏🙏😘😘😘😘❤❤❤❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
منم دلم میخواااااااد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دلم حال این دلت خوشتو میخوااااااد

قسمتت میشه قسمتت میشه قول میدم بهت برات دعا میکنم از ته قلبم بدات دعا میکنم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها من اقدامام یکیش دقیقا 12 ساعت بعد از امپول و دومیش 28 ساعت بعد بوده با سایز فولیکول 23 و ضخامت 9.5 به نظرتون خوب بوده اخه هرچی من از شما میشنوم همتون اولین اقدامتون کم کم 24 ساعت بعد از امپول بوده یعنی میگین من اشتباه کردم دکترم گفت اخه😥

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
2731
كدوم ازمايشگاه انجام دادين  تهرانين

آزمایشگاه پارسه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
دریا جان خداروشکر عزیزم خیلی خوشحال شدم برات خواهر به اندازه سونو خودم برات خوشحالم عزیزم خدایاااااش ...

فدای دل مهربونت الی کوچولوت به سلامت بیاد بعلت خواهر عزیزم

دریا جان صلواتام به اینجا رسید که خبر خوشتو خوندم خداروشکر واقعا🙏🙏🙏

فدای نفس پاکت بشم عزیز دلم

سلام واقعا برات خوشحال شدم خیلی خیلی مبارکه انشاالله به سلامت در اغوش بگیری

ای جووونم توهم ک تیکرداری😍😍😍😍😍تبریک میگم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دکتره گفت تعدادش خوبه ، فقط تحرک وسرعتش کمه و اندازه هاشم یکسان نیست

دارو چی استفاده میکنه...بنظرم داروهاشومرتب بخوره و اقدام داشت باشین بهتره..مم دوبارآی یوآی انجام دادهم ولی ب این نتیجه رسیدم بهترین روش برابارداریه اقدام طبیعیه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بچه ها من اقدامام یکیش دقیقا 12 ساعت بعد از امپول و دومیش 28 ساعت بعد بوده با سایز فولیکول 23 و ضخام ...

ن بستگی داره تخمکت کی آزاد میشه.ولی اگ بموقع آزاد بشه دومیه خوبه.اگ دیرتر ازاد بشه شاید بهش نرسه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دارو چی استفاده میکنه...بنظرم داروهاشومرتب بخوره و اقدام داشت باشین بهتره..مم دوبارآی یوآی انجام داد ...

دو،سه نوع قرص داده ، انشالله که ایندفعه همینجورطبیعی بشه ،دیگه خسته شدم ، وقتی دوباره پریودشدم انگاردنیا روسرم خراب شد