2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015362 بازدید | 355184 پست
ممنونم عزیزم  ببینم چی میشه  ❤️❤️❤️برای راهنماییت مرسی اخه من ماههای قبل فولیهام تا ...

رز جان دکترمن طب سنتیه سایز فولیهام 23و18بود گفت 14ساعت بعد تزریق اقدام کنم.تا سه روز. گفتم شاید بدردت بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رز جان دکترمن طب سنتیه سایز فولیهام 23و18بود گفت 14ساعت بعد تزریق اقدام کنم.تا سه روز. گفتم شاید بدر ...

مرسی عشقم 

کلا بعد از امپول از ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعد اقدام ها خوبه 

دستت درد نکنه 

شما دوتا فولی داشتی؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2731

@ادریناتی   عزیزم نسرینم مامانهدیه .در جریان لیست هستی؟ صدات کردم با کاربری مامان هدیه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام دوست جونا  الان از سونو اومدم  ی فولی ۱۹ داشتم،ضخامت اندومترم هم ده بود  امرو ...

انسالله ک چن روزدیگ خبربیبی چک مثبتت و بتای بالاتوبهمون میدی🙏🙏😍😍فولیت عالیه ضخامتم عالیه عزیزدلم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مرسی عشقم  کلا بعد از امپول از ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعد اقدام ها خوبه  دستت درد نکنه  ...

اره گلم دوتا. ولی یکیش گرفت. اندازه فولی توهم عالیه نگران نباش بدون استرس اقداماتو برو. استرس کار خراب کن. خواهشا بندازش دور

راستی دوست جونا‌

دکتر بهم قرص دوفاستون نداد

به نظرتون لازمه بخورم ؟؟؟

بهش هم گفتم،،،گفت لازم نیست بخوری ،،،گفت بعضی وقتها بدن مقاومت میکنه و نخوری بهتره 

2740
انسالله ک چن روزدیگ خبربیبی چک مثبتت و بتای بالاتوبهمون میدی🙏🙏😍😍فولیت عالیه ضخامتم عالیه عزیزدلم

الهی امین 

خدا کنه منم باردار بشم و تقریبا با شماها تایمم یکی بشه 

🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️

شما چند تا فولی داشتی فاطمه جان؟؟

الهی امین  خدا کنه منم باردار بشم و تقریبا با شماها تایمم یکی بشه  🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️

انشالله ک میشی عزیزم ماشالله همه چیت عالی بوده عااااالی😍😍😍😍😍....انشالله جن وقت دیگ توهم میای میگی امروز وروجکم لگد زد نامردمحکمم زد ولی فداسرش دنیابیاد گوششون ن ن دلم نمیاد ازته دل ماچش میکنم😍😍😍😍

انشالله ک بااولین اقدام لقاحت صورت میگیره

براشام شوهرت ابگوشت بخوره عالیه قوت داره. بنظرم از بیرون بخرین. خودتم سیب زمینی و هویج آبپز هم قلیای ...

دیشب ابگوشت درست کردم.یکمم گوشتشو خورد خود بیچارم فقط سیب زمینیشو خوردم

مرغ درست کنم بخوریم؟

ایدا هر از گاهی راستم ی تیر میکشه😀😀

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شما چند تا فولی داشتی فاطمه جان؟؟

من دوتا17و14سمت راست ریزم خیلی داشتم 8و9هم راست هم چپ...براآی یوآی میگن چن تافولی داشت باشی خوبه عزیزم

انشالله ک میشی عزیزم ماشالله همه چیت عالی بوده عااااالی😍😍😍😍😍....انشالله جن وقت دیگ توهم میای می ...

مرسی فاطمه مهربونم 

الهی آمین برای دعاهای قشنگتون 

حتی با شنیدنشون لبخند میاد روی لبام 😍😍😍

دیشب ابگوشت درست کردم.یکمم گوشتشو خورد خود بیچارم فقط سیب زمینیشو خوردم مرغ درست کنم بخوریم؟ ایدا ...

میگو بده شوهرت بخوره

2706