2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017873 بازدید | 355185 پست
بخاطر سیستم ایمنی بدن ک ضعیف میشه تا بدن واکنش نشون نده به لانه گزینی چون قراره ی جسم به بدن بچسبه ا ...

خدا کنه مال منم همین طور باشه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم چی کار کنم  اخه میترسم بدون امپول آزاد نشه  دکتر گفت سی ساعت بعد از امپول و ۲۴ س ...

رز عزیزم به نظرم خودش ازاد بشه خ بهتره ،سایزش هم که خوبه کیت مدیکور اگر داشته باشی عالیه قشنگ میفهمی کی ازاد میشه

نه خطر نداره دیتورش تا ۳ تا هم هست شوهرم ۱ میخورد  ولی ۲ تا هم مجازه..ولی قرص ها دیگه ش اگ زیاد ...

اعظم جونم ،فرتیل هم گرفتم تازه ،ده روزه شاید داره میخوره ،گفتم اینم بگم بدونی با توجه به فرتیل دوتا اپو بخوره یا یکی؟

رز عزیزم به نظرم خودش ازاد بشه خ بهتره ،سایزش هم که خوبه کیت مدیکور اگر داشته باشی عالیه قشنگ میفهمی ...

چی بگم 

افتادم به شک 

توکل به خدا،ز میزنم دوباره با دکتر مشورت میکنم

مرسی دوست جونا

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
من حات بودم امپول نمیزدم حیف نیست کیت خودش داره رنگ‌ میگیره ..خیلی کم پیش میاد همون ساعت ازاد بشه..ک ...

ممنونم عزیزم 

ببینم چی میشه 

❤️❤️❤️برای راهنماییت مرسی

اخه من ماههای قبل فولیهام تا سایز ۲۴ و‌۲۶ هم میرفت 

با وجود این باز امپول نزنم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ممنونم عزیزم  ببینم چی میشه  ❤️❤️❤️برای راهنماییت مرسی اخه من ماههای قبل فولیهام تا ...

اگ ازاد نمیشن امپول بزن ...ولی اقدامات هم تا ۴ روز بعدش ادامه بده چون گاهی خود سیکل همیشگی ازاد میشه حتی با امپول

الهم صل علی محمد و ال محمد
بابا یه نفس بکشید این وسطا .بنده خدا مامانتونو یهو چند بار مامان بزرگ میکنید؟!😁😁🤣

خخخخ فعلا ک من وزن داداشم تقریبن سن بارداریمون یکیه تا دوشنبه باهم بریم سونو..این خاهرمم قرص میخوردچن ماه ..ماه قبلش ک قرصش تموم شد بعد3روزپریودمبشی دیگ رابطه داشته بدون جلوگیری گفت اورژانسی بخوره گفتم ال دی جلوتخمکگذاری رومیگیره تخمکی نداری ک بارداربشی نیازنیس بخوری حالادوروزه عقب انداخته...😅😅😅😅😅😅😅

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
مال تو یه چیزی فراتر از سوتی بود عشقم.مرزهارو در نوردیدی و خط قرمز هارو رد کردی.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😅😅😅😅دقیقن😅😅😅😅😅😅😅😅حالاخوب بودزودپاکیدم واگرن سوژه میشد😂😂😂😂

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بخاطر سیستم ایمنی بدن ک ضعیف میشه تا بدن واکنش نشون نده به لانه گزینی چون قراره ی جسم به بدن بچسبه ا ...

پس چرا تو و فاطمه و شجره طوبی سرمانخوردین؟

البته ایشالا همیشه تندرست باشید ولی منظورم برا لانه گزینیه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706