2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
توروخدا برو دکتر بهار  توی بارداری خوب نیست سرماخوردگی  نگرانت موندم حتما  برو دکتر ...

باشه عزيزم حتما ميرم 

همسر خان حمومه بياد خشك كنه خودشو بريم 

فداتشم نگران نباش ،خدا با ماست  پشتمو خالي نميكنه❤️

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
سلام به همه دوستان  میخام بگم از همه دوستایی که امروز دستشون رو به درگاه خدا بالا میبرند وبرای ...

سلام عزیزم فردا باخبرهای خوبت تگمون کن بذاردلمون شادوخوشحال بشه.😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

خدارو شکر عزیزم.انشاالله همینطور روز به روز پله های ترقی و پیشرفت رو طی کنی و به هر چی که میخوای برسی.با خوشحالی و خبر خوبت منم خیلی خوشحال شدم❤😍

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2728

سلام دوستان اگر میشه برای من دعا کنید 

من 6ماهه اقدامم..39سالمه و فرزنداولم 10سالشه...باتوجه به سنم و اینکه تاحالا شرایطشو نداشتم برام دعاکنید که بشه ...این ماه دکتر بهم لتروزل داده و امروز روز13دوره ام هست و یکساعت دیگه سوند دارم...برام دعاکنید عزیزان....

آره همینکارو میکنم، ممنونممم عزیزدلمم انشالله    

راستی لیانا جان نی نیت دنیا اومد چند کیلو بود سونوهات ک خوب نبود نگران وزنش بودی برعکس سونوهای من خوب بود ولی نی نیم کم وزن به دنیا اومد برعکس دخترام 2955گرم بود دخترام هر دوتا بالای سه کیلو دویست بودن

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2740
باشه عزيزم حتما ميرم  همسر خان حمومه بياد خشك كنه خودشو بريم  فداتشم نگران نباش ،خدا با ...

آره ان شالله هیچی نیست 

فقط باید زود خوب بشی گلم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عزیزم.خوبی؟گلپرت خوبه؟ میگم لیمو ترش برا شوهرم خوبه یا نه؟برا من چی؟

لیمو ترش برای خودت عالیه قلیایی میکنه حتی میگن دقیقا قبل از اقدام بخورید.ولی برا همسرت نمیدونم ولی من میدم چون غنی از ویتامین سی هست و برای مردا خیله خوبه

سلام عزیزم.خوبی؟گلپرت خوبه؟ میگم لیمو ترش برا شوهرم خوبه یا نه؟برا من چی؟

سلام جیگر خداروشکر میگذرونیم 

مرکبات واسه خودت خیلی خیلی خوبه چون بدن رو قلیایی میکنه 

واسه همسرت چون سرده شاید خیلی خوب نباشه البته دقیق نمیدونم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

خداروشکرسامیار جون ان شالله پله های ترقی پراز موفقیت باشه براتون خدا جواب این همه محبتت به بچه های تاپیک داده عزیزم 😘😘🙏😍❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
لیمو ترش برای خودت عالیه قلیایی میکنه حتی میگن دقیقا قبل از اقدام بخورید.ولی برا همسرت نمیدونم ولی م ...

همسر منم خیلی خیلی لیمو ترش دوست داره و‌میخوره

به نظرم چون خیلی ویتامین سی داره خوبه و‌گرمیجات دیگه اون اثر سردیش رو‌خنثی میکنه

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
نمیدونم ته دلم میگه هست فقط دردزیزشکم

خب اگه حست میگه هست درسته چون خودت میبینی حالت هات با ماههای قبل که اقدام داشتی فرق داره پس استرس نداشته باش برا خودت و نی نی بده عزیزم ایشالا این ماه بارداری 😍😍😍😍😍💕💕💕💕

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706