2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم از این روش نتیجه گرفتم فقط من از روز پاکی رگباری شروع کردم تا 18 سیکل هرموقع تونستیم کردیم ...

والا عزیزم مند3ساله بدون توقف و رگباری در حال اقدامم پس برای من چرا نمیگیره؟😭😭😭

به خدا خسته شدم از بس گفتن چرا یه بچه نمیاری

خدایا شکرت
والا عزیزم مند3ساله بدون توقف و رگباری در حال اقدامم پس برای من چرا نمیگیره؟😭😭😭 به خدا خسته شدم ...

عزیزم شوهرت آز داده ؟ خودت عکس رنگی رفتی ؟ مشکل تخمک گذاری نداری ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
2740
شوهرم سالم خودمم عکسم سالم فقط تنبلی تخمدان دارم

خب تنلی دیگه درمان داره خب 

تحت نظر دکتر خوب باشی حله 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
😭😭😭وای خدای من تو هم اخه  منم همه این علائم دارم هی داره بدتر مییشه دیشب تا صبح نخوابیدم یه ...

بري دكتر بهتره عزيزم سرم ميزنن بهتر ميشي،من صبح بيدار شدم بهتر بودم ولي خب خدا ميدونه بازم همينجوري ميشم يا نه 

چون استخونام واقعا درد ميكنن

من آبريزش بيني اينا ندارم ،فقط و فقط استخونام انگار خوردو خمير شدن 😭

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

سلام عزیزای دلم خوب هستید؟

خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم 

زمان کمی دارم ولی دلم نیومد الان که انقدر حال دلم خوبه به شماها نگم ....تا شب دیگه نمی تونم بیام  آخرشب میام.

خیلی برای پیشرفت وموفقیتم دعا کردید همیشه کنارم بودید بهم لطف ومحبت داشتید واقعا از همتون ممنونم که صمیمانه ازته دلتون برام دعا کردید ومن با کمک خدا ودعای شما خواهر های گلم به آرزوم 

رسیدم واون پله ترقی اون پیشرفتی که مد نظرم بود امروز محقق شده....

نمیدونید الان چقدر خوشحالم چقدر حال دلم خوبه از خدا میخوام شما هم همیشه همین اندازه خوشحال باشید وحال دلتون همیشه خوب باشه وبه آرزوی قلبی خودتون هرچه زودتر برسید❤❤❤

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

من به امید خدا سال آینده مهر یا آبان برای بچه دوم اقدام میکنم 

این با کمک خدا ودعاهای شما میسر شده وگرنه من قرار بود چهار یاپنج سال آینده برم جزو اقدامیون.....

ازهمتون ممنونم امروز توحال خوبم همتون رو دعا کردم از خدا خواستم به تک تکتون یه پسر صحیح وسالم عطا کنه ودلشادتون کنه 

الهی قربون تک تکتون برم که انقدر ماهید وباصفا ....❤❤❤

خیلی دوستتون دارم درسته اینجا مجازیه ولی برای من از واقعی هم واقعی تره من اینجا رو اصلا اصلا مجازی نمیدونم اینجا مجازی نیست اینجا کلی خواهردورهم جمع شدن که با دلهای پاکشون برای هم دعا میکنن ودعاشون درحق همدیگه گیراست.....اینجا با غم همدیگه غمگین میشیم با شادی هم شاد اینجا اگه دوروز از حال هم بی خبر باشیم دلتنگی امونمون نمیده اینجا مجازی نیست اینجا ازواقعی هم واقعی تره .....عاشق همتون هستم.....اینا حرفهای دلمه ....

میگن حرفی که از دل بیاد به دل میشینه....

امیدوارم همیشه تن خودتون وخانوادتون سالم باشه وبه هرآرزویی که دارید برسید❤❤❤🤲🤲🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
علکی مثلا الان خوبیم بخندیم یکم با این حالمون🤒😷  من یچیزی کشف کردم 😹😹 فکر کنم بچه هامون ا ...

جدي ميگي؟؟اومدي رسيدي به اونجا😂😂

الهي عزيزم پسرامون به هم اس ام اس ميدن ميگن بيا مامانمونو اينجوري مثلا بكنيم😂😂😂

اووووف من شديد نانازيمم 

دلم يه شومينه گرم ميخواد يه صندلي مادربزرگ و يه پتو دور خودم بپيچم با يه ليوان شيرررر داغ  بشينم و هيچكسسسس با من كاري نداشته باشه ،فقط خودم تو خلوت خودممم واي چه حال ميده

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706