2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013802 بازدید | 355184 پست
اتفاقا منم الان تو تلگرام دیدم اینو پخش کردن 😕

من خودم نرفتم راستش ..ولی دوستام خیلی ها رفتن گفتن حاش گود بود  رنگ نداشت  هر چی اب توش می ریختن  هیچ تغییری نمیکرد..چه میدونم والا...

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به احتمال ۹۹درصد ساعت ۳شب ۱۵ام سیکلم تخمکم آزاد شده ولی اینکه کدوم اسپرم تونسته کارخودش رو بکنه ...

دقیقا منم از این روش نتیجه گرفتم فقط من از روز پاکی رگباری شروع کردم تا 18 سیکل هرموقع تونستیم کردیم که خداروشکر گرفت

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خواهرای گلمممومم شدیدا به دعا هاتون نیاز دارم مامانم ۵ساله مریضیه اعصاب داره و حالش خیلی بده..امروز ...

عزیزم ان شالله بحق حضرت مهدی خدا به مادرتون شفای عاجل عنایت کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
من خودم نرفتم راستش ..ولی دوستام خیلی ها رفتن گفتن حاش گود بود  رنگ نداشت  هر چی اب توش می ...

بنظرم اینجور میشه که عقایدمون مورد تمسخر قرار میگیرن و تهمت خرافه پرستی میزنن خود زیارت و توسل کاملا درسته ولی این کارها یا دخیل بستن به این چیزا خیلی قشنگ نیس وجهه مذهب خراب میشه

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
عزیزم تاالان که ۳۲ نفرن و هر روز تقریبا موعد دو یا سه تا از دوستامونه پس یک ماه هم طول نمیکشه

اوکی مرسی، از کی شروع شده؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

@hastidar    

@بهاراا    

@نال    

@"الهام_مامی_الناز_جون"  

عزایزان سوره حشر رو امروز به نیت شما هوندم .ان شاااله خدا به زودی دامنتون رو سبز کنه و اولاد صالح و سالم نصیبتون کنه .ان شااله به هرچی میخوایین برسین

الهام جان ان شااله خدا تو دلیه شمارو هم حفظ کنه و سالم و به موقع بزارتش تو بغلتون😍😍

2738
خیلی اقدامات عالی بود اصلا نگران نباش انشالله گرفته...علامت ها قبل موعد همهههه ش برا سیکل ..علامت با ...

انشاءالله عزیزم دلم می خواد هرچه زودتر هفته ی آینده بیاد‌واز پری خبری نباشه

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
جدی اگه منفی باشه چی داغون میشم؟؟؟

ان شاااله که بارداری و این حالتات واسه به هم خوردن هورمونات باشه عزیزم.ان شااله ۴روز دیگه خوشحالی و ذوق جای این دل گرفتن ها و استرساتو میگیره

خواهرای گلمممومم شدیدا به دعا هاتون نیاز دارم مامانم ۵ساله مریضیه اعصاب داره و حالش خیلی بده..امروز ...

عزیییزم الهی که خدا شفاشون بده عزیزم.دیدن مریضیه مادر خیلی سخته.😔ان شاااله هرچه زودتر خوب بشن

چشم حتما دعاگوشون هستیم

ان شاااله که بارداری و این حالتات واسه به هم خوردن هورمونات باشه عزیزم.ان شااله ۴روز دیگه خوشحالی و ...

ممنونم عزیزم برام دعااااا کنین بهتون احتیاج دارم 

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
چراخحالت آورعزیزم..الان دیگ بچه یه ساله میدونه تودنیا چ خبره عزیزم...اتفاقا خوشحالیم داره عزیزم چراخ ...

همیشه تو ذهنم این قضیه خجات آور بوده، الان که خودم دارم اقدام میکنم که دیگه افتضاحه!!!!!!!!!!!!!!11

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2706