2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
دوستان عزیزم گفت برای ۲۹ سیکل کمه باید تکرار بشه واااای من از تکرار متنفرم مثل ماه قبل نشه

وای فاطمه جون توروخدا بگو خواب نیستم 😍😍

یکی از بهترین خبرای این تاپیک بود شکر خدا جونم تو چقد مهربونی دعاهای مارو ندید نمیگیری 

این ک  کاملا مثبته دختر خیلی هم خوبه به نظرمن ک اصلا نیازی به تکرار نیس من 37سیکل بتام 276بود

خدایا هنوزم باورم نمیشه میترسم خواب باشه 😭😭😭خیلی بهت تبریک میگم فاطمه جون الهی ک خدا یه محمد حسین صالح و سالم بهت ببخشه

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
ن خوب نیستم فکر کنم لترورول میخورم عصبی شدم😁 درکت میکنم.انتظار خ بده.ایشالا بارداری

ممتونم ایشالاآره انتظار بده خیلی 

چراعصبی توکه همیشه رواعصاب همه راه‌میری😂😂😂

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای افسانه جون واقعا تا 5 ساعت پسرت شیر نمیدی , خوششششش به حالت حداقل استراحتی میکنی , من پسرم هر لح ...

خیلی کم پیش اومده معمولا شبی دوبار تا صبح بیدار میشه بعضی شبا هم هر یک ساعت بیدار میشه

الهی اینجوری هم سخته 😢چند ماه دیگ غذای کمکی بشه بهش داد راحت میشی دختر کوچیکه منم همین جوری بود هردوساعت یک ساعت و نیم شبا بیدار میشد مث تو شیرم هم کم بود سیر نمیشد بی خوابی هم به نظرم تاثیر میذاره سعی کن تو طول  روز یه کم بخوابی 

افسانه جان من الان یه هفتست رژیم سفت و سخت دارم رازیانه زیره ، اویشن، چایی نبات ، عرق نعنا و غذا او ...

ای بابا پس رژیم هم گرفتی نمیدونم والا، پس این دل درد از چیه 

با یه دکتر دیگ هم مشورت کن ببین اون چی میگه 

ان شاء الله که هر چ زودتر خوب شه 

2731
ای بابا پس رژیم هم گرفتی نمیدونم والا، پس این دل درد از چیه  با یه دکتر دیگ هم مشورت کن ببین ا ...

سلام افسانه جون خوبی پسر نازت خوبه؟،خبری از ما نمیگیری گلم

افیانه جان تو رب انار ترش میخوردی هر روز یا شیرین؟ انار چی خودت یا شوهرت میخوردین؟

2738

@bahar__hashemi    

سلام عشقم خوبی گلپسری خوبه؟

بدجور سرما خوردم اصلا حالم خوب نیست ابریزش و بدن درد و لرز دارم چیکار کنم بنظرت ؟یادمه اخرین بار سرما خورده بودی تو تاپیک مطرح کردی بچه ها راهنمایی کردن 

شلغم جوشوندم خوردم، میوه هم زیاد ، عسل ابلیمو فردا میخورم نمیخوام کارم به دکتر بکشه دارو بخورم تو برا سرماخوردگی دارو خوردی تابحال تو این مدت؟؟

اکه کاری کردی زود حالت خوب شد تو رو خدا بگو دارم از حال میرم 🤕🤧😷

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
سلام  من دو نفر امروز رو خوندم بیشتر از ۱۲۰ خوندم،انشالله که به خواسته دلشون برسن صبا جون که ...

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اره بیجارها از همین حالا دارن براشون حرف در میارن ولی اخه چیزی قسمت شون نمیشه بخوان شایعه درست کنن.. ...

مردم اینطوری هستن دیگه زود حرف درمیارن برای همه چیز 

ولی خوب اونا خودشون خیالشون راحته چون خودشون میدونن وخدای خودشون

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
@امیدوار4873     کجایییی ؟ به حست احتیاج دارم بیااااالل🙏🙏🙏🙏🙏🙏

چی شده عزیزم؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706