2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
بله هرروز باید بگی.انقدر میگیم ک همه مامان بشن تا آخر عمرت باید بگی😅

میخوام ب ونم برای چه مدته  ، اخه شاید نتونم نذرامو ادا کنم مدیون و بیچاره بشم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله باید تا تموم شدن لیست ادامه پیدا کنه

خب اگه لیست هر روز اضافه بشه چی، 

بخ ا من سختم نیست فقط نمیخوام طولانی بشه بعدا نتونم ادا کنم نذرو و مدیون و بیچاره بشم مثلا بدونم یک ماه کامله خیالم راحت میشه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
واي آبي جون ما چرا عين هميم؟ منم سرما خوردم تمام بدنم درد ميكنه دارم از حال ميرم  تب هم دارم ...

😭😭😭وای خدای من تو هم اخه 

منم همه این علائم دارم هی داره بدتر مییشه دیشب تا صبح نخوابیدم یهو ضعف میرم بدنم که داغونه تب هم کردم همینجور اشک میاد از چشمام بهار عطسه و ابریزشم دیوونم کرده

شوهرم گفت ساعت ۹ میام دنبالت بریم دکتر خدایا میترسم یدونه قرص بخورم همش نگران بچم

لیمو عسل همینجوری با اب قاطی میکنی میخوری؟دیشب خوردم انگار نه انگار 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2728
واي آبي جون ما چرا عين هميم؟ منم سرما خوردم تمام بدنم درد ميكنه دارم از حال ميرم  تب هم دارم ...

علکی مثلا الان خوبیم بخندیم یکم با این حالمون🤒😷 

من یچیزی کشف کردم 😹😹

فکر کنم بچه هامون اخلاقاشون یا خصلت هاشون شبیه همه که منو و تو علائممون شبیه همه یادته از اشتها بعد از ۵ ماه و حالت هات گفتی دقیقا منم هی داره میگذره به دوران تو میرسم همونجوری میشم 

یچیز دیگه فکر کنم تو هم مثل من سست عنصر باشی و نازنازی 😅

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزم صبا جون تبریک میگم.امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی و بعد از چند ماه  نینی سالم و ناازتو ...

خیلی ممنونم عزیزم ایشالا خدا دلت رو شاد کنه

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
وااااااای مبارک باشه عزیزم،خیلی خوشحال میشم وقتی بیبی چک مثبت میبینم.انشاالله به سلامتی و دل خوش نه ...

ممنون عزیزمهربون.

ایشالا حاجت روا بشی

صبا جونم  خیلی خیلی مبارکه  من از صبح نیومدم و خیلی کار داشتم امروز الان تند تند صفحه ه ...

سلام مهربونم.

ایشالا خییییلی زود قسمت خودتم بشه.

صفحه ۱۱۲۱۰ نوشتم.

ولی یادم رفت بگم این ماه به شوهرم جوشونده ریشه کاسنی و با عسل میدادم .خودمو شوهرم هر روز یه سلن پلاس میخوردیم.

ولی بنظرخودم دلیل اصلی گرفتن این ماهم ۴اقدام متوالی بود من ماه های قبل فقط ۲اقدام داشتم

2740
خب اگه لیست هر روز اضافه بشه چی،  بخ ا من سختم نیست فقط نمیخوام طولانی بشه بعدا نتونم ادا کنم ...

عزیزم تاالان که ۳۲ نفرن و هر روز تقریبا موعد دو یا سه تا از دوستامونه پس یک ماه هم طول نمیکشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
😭😭😭وای خدای من تو هم اخه  منم همه این علائم دارم هی داره بدتر مییشه دیشب تا صبح نخوابیدم یه ...

عزیزم اتفاقی دیدم سرماخوردی و تب هم داشتی 

حتما برو دکترت و هر دارویی هم داد استفاده کن میدونی که تب توی بارداری خوب نیست اصلا 

ان شالله زود خوب میشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بهار حتما برو دکترا 

حتما داروهاتو بخور و خوب استراحت کن که زود خوب بشی 

نباید تب کنی 

لامصب این ویروس همه جا رو گرفته یه هفته هست ماهم خانوادگی درگیریم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
@bahar__hashemi     سلام عشقم خوبی گلپسری خوبه؟ بدجور سرما خوردم اصلا حالم خوب نیست ابر ...

عزیزم اصلا نذار تب کنی مدام تبت را چک کن و پاشویه شو سوپ داغ و لیمو شیرین و ابلیمو طبیعی خیلی بخور 

اگه گوش درد داری تو گوشت سیر بذار یکی دو یتعت 

اگه سردرد داری به پیشونیت گلاب بزن اگه به بوش الرژی نداری و ببند 

اگه گلودرد داری فقط آب نمک قرقره کن 

ولی اگه گلوت عفونت داره شربت دیفن هیدرامین را قرقره کن ولی به هیچ عنوان قورت نده 

اگه حس کردی تب داری فقط استامینوفون بدون کدئین بخور 

ماهور جون من یک سال کامل بود که خودمو مدام با کیت و سونو چکاب میکردم هرماه یه فولی داشتم.سیکلم ۲۸روز ...

به نظرت کدوم اقدامت گرفته صبا جون؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
قربونت عزيز دلم ممنون كه بفكرمي دوست عزيزم😘 چشم حتما صدات ميزنم  ميدوني تو اين دو هفته شكمم ...

طبیعیه عزیزم...هزارماشالله

اوج وزنگیری بچه از هفته 35 به بعده

تا 34هفته همه ی اعضای بدنش تکمیل میشه...از 35هفته دیگه صعودی وزن میگیره

براش اسپند دود کن عشق خاله رو...

ان شالله سلامت و با دل خوش بغلش بگیری

یادت نره من و آرشم هم دعا کن  

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2706