2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
عزیزم تاالان که ۳۲ نفرن و هر روز تقریبا موعد دو یا سه تا از دوستامونه پس یک ماه هم طول نمیکشه

امروز باید به نیت چن نفر بگیم عزیزم ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به نظرت کدوم اقدامت گرفته صبا جون؟؟؟

من به احتمال ۹۹درصد ساعت ۳شب ۱۵ام سیکلم تخمکم آزاد شده

ولی اینکه کدوم اسپرم تونسته کارخودش رو بکنه نمیدونم

چون من به ترتیب ۱۳و۱۴و ۱۵و ۱۶سیکلم اقدام داشتم

مهم اسپرم زیاده که بتونن تخمک رو به دام بندازن

من ۷ماه دقیق باتخمک گذاریم فقط ۲اقدام داشتم چون برام مهم بود پسر بشه ولی این ماه به حرف دکترم گوش دادم اون بهم گفت هرشب اقدام کن پسرودخترش رو تو تعیین نمیکنی دست آدما نیست.

توکل کردم و خداروشکر بااولین ماه اقدام رگباری گرفت😅

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
این ماه سونو رفتی؟ضخامتت بالا بود؟

نه نرفتم قرار بود ماه دیگه اقدام کنم یهویی شد ..برا همین سنو نرفتم..ولی حتما بالا رفته بود ..چون ترشحات تخمک گذاری ۵ روز داشتم ماهای قبل ک ضخامت  کم میشد ترشح هیچی نداشتم...اگ ۴ بود ک لانه گزینی نمیشد

الهم صل علی محمد و ال محمد
تقریبا 8تا9 روزازتخمک گذاریم گذشته ای خدااااا دارم دیونه میشم ماهای قبل فقط شب سیزده رابطه داشتم وت ...

خیلی اقدامات عالی بود اصلا نگران نباش انشالله گرفته...علامت ها قبل موعد همهههه ش برا سیکل ..علامت بارداری بعد ۳ روز خودش نشون میده..بیخیال باش انشالله  ۵ ۴ روز دیگه بی بی ت مثبت میشه

عزیزم خیییییییلی خوشحال شدم،تبریک میگم.انشاالله به سلامتی بارداریتو طی کنی و نینیتو سالم بغل بگیری.ا ...

سلام عزیزم ممنون گلم انشالله زودی بی بی مثبت خودت...😘😘💖💖💖💖

اهان من امروز نه روز از پریودم گدشت  روز سوم تاخیرم آزمایش دادم منفی بود امروز رفتم پیش دکترم گ ...

منم همینجوری بودم من فکر کردپریود شدم ولی پریودی نبود فکر کنم لانه گزینی بود البته من قبل از موعد بودم 

2706