2733
2734
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 43967 بازدید | 903 پست
من فقط میتونم بگم مدل کاربرا و دغدغه هاشون و بحث خایی که تو نی نی سایت بود خیلی متفاوت از امروز بود

ننه گارفیلد حالت چطوره؟؟؟؟؟

چقدر وقته ندیدمت تو سایت

خوبی?

🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا با این تاپیک رفتتتتتم به سالهای قبل

دوستای اون دوران

خیلی ها رفتن

کاش بلد بودم تگشون میکردم اگر میبودن شاید میومدن

یا دورهمی های هرشبمون بخیر

تا خود صبح فقط حرف میزدیم

من باردار بودم از درد پا خوابم نمیبرد

کل حاملگی رو اینجا بودم

تو این سالها چندیدن بار سایت دچار تغییرات اساسی شده بود یهو تمش شد صورتی  اصلا هفته ها اشوب شد که این چه وضعیه ما اینو نمیخوایم

یه سری امکان لایک و دیس لایک گذاشتن ترکوند قشنگ

ولی مخالفتا باعث شد خیلی زود برچیده بشه

دلم برای دوستای قدیمم تنگ شد

من الان تنها و بغض کرده چه کنم پروردگارا😭😭😭😭😭😭😭

2742

تعدادی از دوستان گرانقیمتم

@ لیلا(مامان_بهراد)

@مادرانه۳۰۴۰۲

@صباッ‍ 

@**_نیلا_**

@الهام_جون6    

@مامان_مورچه_خانوم    

@*_sali_*

@پرستو۲۴۴

@مامان_یوسف6    

@zahra_(زهرا)

@fariba86‍ 

@زندگی_مامان_طه۱

@مانلی*

@مامان_حسنا_سادات

@(نخودچی)

@messi7

@*_فاطمه_مترجم_*

@سما۷۷

@سارا(مامان_سه_ویرانگر)

@آرامش_آبی

@مامی_سا26660‍ 

@نیلوفری25166‍ 

@*اورانوس*

@***_رزالین_***

@گلهای_زندگی_من

@paniii3

@آفتابگردون6‍ 

@kosar_69

@صهبا***۲۴۵۶۶

@علیا_مامان_امیر_محمد

@زن_شهریوری‍ 

2740
عزیزم 😍چه عجب بالاخره یکی منو شناخت 😂😂اره واقعا جو سایت خیلی بهتر بود الان اصلا اون شکلی نیست&nbs ...

عزیزدلمنی 😍😻❤️

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
اصلا گوشی لمسی کسی نداشت همه با کامپوتر میومدیم خیلیا هم شاغل بودن واز محل کار انلاین می شدن اما قشر ...

چرا حدودای سال 90 گوشی داشتن تک و توک، دیگه از سال 91_92 فراگیر شد گوشی کم کم 

راستی شما چجوری با نی نی سایت آشنا شدید؟ اونموقع چون بازدید نی نی سایت کم بوده فک کنم تو سرچ بالا نمیومده 

نی نی سایت برای من خیلی خوب بود، بیشتر از سیزده سال از عضویتم میگذره، گرچه نه من و نه دوستام دیگه مدتهاست به سایت سری نمیزنیم، اما تو دنیای واقعی بیست تا دوست خوب پیدا کردم، که باهم ارتباطای خانوادگی عمیقی داریم، و همیشه از حال هم باخبریم، بچه هایی که بارداریهاشون رو باهم بودیم همین ماه همه دوازده ساله شدن، اون زمان اینقدر مثل الان موضاعات بی محتوا رو تایپیک نمیزدن، خیلیا اسمی که بودن اسم واقعیشون بود، اینقد دو رویی زیاد نبود ، اینقد بقیه از سرکار گذاشتن همدیگه لذت نمیبردن، کار واقعی خیلیها توی همین سایت راه میافتاد و ...

بعد مدتها من چند روز پیش اتفاقی دنبال چیزی میگشتم اومدم باز، و این چند روز گذری چرخیدم، اما راستش اونقد تغییر کرده که حس کردم چقد غریبم اینجا  

من کاربری اولم برای ۸۹ بود که خدارو شکر نه رمزش یادمه نه کاربریم 😅ولی نه پولدارم نه بالا شهر نشین .بیشتر میشه گفت ازون زمان دنبال بارداری و سوالات و ... بودم 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

دقیقا یکی بود برا ۸۵بعد من پرام ریخته بود گفتم اینا که اون موقع ها تو نی نی سایت بودن و اینترنت و گوشی با کلاس پس حتما خیلی پولدارن😭😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2706