2752
2734
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44004 بازدید | 903 پست
چه جوری تونستید اینقدر اینجا بمونید نکنه کارمند نی نی سایت هستید که نترکیدید. جالبه که دقیقا تو چن ...

کلا اینجا زیاد صحبت نمی کنم تاپیک هم زیاد نمی زنم.فکر کنم آخرین تامیکم بعد از مدتها برای یکسال پیش هست.تعداد پست هام رو ببین.با توجه به تاریخ عضویتم خیلی کمه

بیشتر جاهایی که بتونم راهنمایی کنم با توجه به تجربه هام،نظر میدم

استارتر عزیز به عنوان یه کاربر خیلی قدیمی حرفت رو رد میکنم     خوبیم خداروشکر اما مرفه ب ...

امضاتون🖤

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

96 که تقریبا90 درصد مردم گوشی هوشمند و اینترنت دراختیارشون بود باکلاسی نیست من خودم اولین کاربریم ما ...

اره دقیقا الانم میخوای راجب موضوعی اطلاعات بگیری باید سرچ کنی تو تاپیکای قدیمی بگردی، انقدر خوب حرف میزدن و واسه هم اهمیت قائل بودن ، الان دیگ یا تعداد معدودی درست حرف میزنن یا همش شده مسخره بازی کسی جوابتو نمیده بحث مهمی رخ نمیده

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
چه جوری تونستید اینقدر اینجا بمونید نکنه کارمند نی نی سایت هستید که نترکیدید. جالبه که دقیقا تو چن ...

یه چیز یادم رفت بگم

تو تاپیکهایی که عنوانش ربط داره به کاربر قدیمی سر و کله م پیدا میشه😉🌺

2731
😂😂😂😂ای جان😂😂💔حالا بخاطر دل شما تا 97

۹۸چی 😎😎😎

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
کلا اینجا زیاد صحبت نمی کنم تاپیک هم زیاد نمی زنم.فکر کنم آخرین تامیکم بعد از مدتها برای یکسال پیش ه ...

عزیزم کاربریتو نمیفروشی ب بالاترین قیمت میخرم 

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

قدیم تاپیک سرکاری و نامربوط و ... انگشت شمار بود

اینقدر بچه های مدرسه ای و پسر و مردای زن نما تو سایت نبود

دوتا کاربر آقا با ادب و با شخصیت بود که همه میشناختن 

تعداد کاربرا خیلی کمتر بود و دوستی ها خیلی بیشتر

اما الان ببینید تو سایت چه خبره!!!

🌱
چـــ ـــه جالب تو یک روز عضـ ــــ ــو شدیـــ ـــ ــــ ـم 😁😁😍

من و شما و بقچه فعلا تو یه روز عضو شدیم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ولی من شما رو یادمه 😍 کاربریتون همیشه یه آرامش خاصی بهم میده واینکه خداییش جوی که سایت تو سال ۹۶ د ...

عزیزم 😍چه عجب بالاخره یکی منو شناخت 😂😂اره واقعا جو سایت خیلی بهتر بود الان اصلا اون شکلی نیست 

خوشبختم عزیزم 🥰👍

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خوب اون موقع چیزای دیگه مد بود ، مثه کلوب و یاهو مسنجر ، کسی نی نی سایت نمیومد فوقش چارتا وبلاگم سر ...

من یادمه کلوب رو،اصلا قبلنا سایت خیلی بهتر بود

خود کاربر میتونست تاپیکش رو حذف کنه وخیلی چیزای دیگه بهتر بود

2706