2752
2739
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44001 بازدید | 903 پست

آخ اگه دوسال زودتر ثبت نام میکردم الان منم جزء مرفهین بودم  

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از بچه های قدیمی کی سما رو یادشه همون که داستان زندگیش روگذاشت و متاسفانه من تا آخر نتونستم بخونم ترکید دوس دارم بدونم کجاس هنوز هستش.من اونموقه خاموش میخوندم خیلی داستانش جالب بود

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
2731

از سال نود دیگه تقریبا اکثرا گوشی لمسی داشتن 

میتونستن بیان ولی بیشتر زنای باردار وارد میشدن 

من سنم کم بود سال  ۹۱ یا۹۲ اون موقعی که با سایت آشنا شدم 

برای درمان جوش صورت سرچـکردم نی نی سایت اومد 

یه خانمی تمام تجربش رو نوشته بود بنده خدا 

چند صفحه رفته بود جلو 

در آخر گفت با مصرف آب کاهو جوش صورتش برطرف شده 

یا یه بار برای ریزش مو اینجا اومدم چقدر ماسکایی که معرفی کردن مفید بود واقعا 

همرو تو یه دفتر نوشتمو هنوز دارم از سال ۹۲ 

تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ روحت شاد حاج ابراهیم رییسی💔

اون موقع باب شده بود تو سایت کسایی که باردار نمیشدن از آب پیاز قرمز برای بارداری استفاده میکردن و خیلیاشون نتیجه گرفته بودن و باردار شده بودن

تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ روحت شاد حاج ابراهیم رییسی💔

یه آقایی بود اون زمان خانمارو آبجی صدا میکرد 

عکس کاربریشو یادمه موهای مصری که فرق وسط باز کرده بود 

گاهی در مورد امام زمان مطلب میزاشت

کی این تاپیک قراره جایگزین یا کلا تعطیل بشه سابیده شدم از دست نوتیفا😂😑

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
همیشه تو ذهنم بود  یادم می‌رفت تاپیک شو بزنم

مرفه بودن زیاد رو من تکذیب می کنم ولی از نظر سطح سواد و فرهنگ و ... خیلی از الان بالاتر بود 

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست