2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015360 بازدید | 355184 پست
خواهش میکنم عزیزم انشالله جواب میگیری...بخدا این راه دکتر و قرص ک میری به ترکستان است...من چند سال ع ...

جشم عزیزم ممنون از کمکت 

اعظم جان جواب سوالمو نمیدونستی ؟

راستی اینم اضافه کنم من سابقه نداشت کیتم رنگ نگیره همیشه خط پایینی از هشتم سیکلم هاله داشت تا روز تخمک گذاری پررنگ بشه 

ولی این ماه اصلا ۱۲،۱۴سیکلم که مشد بعد امپولام بازم رنگ نداشت 

امروز گذاشتم دیدم داره پررنگ میشه فکر کردم ممکنه یکی ازاد شده یا میخواد بشه ،شاید بدن من به امپول ازادسازی واکنشی نداره خودسره

معاینه رونمیدونم ولی سونوگرافی داره تواون نوشته

تو سونو همسر من نوشته گرید دو

حتی سونوگرافیست داشت سونو می‌کرد زیر لب میگفت الله اکبر هی سرشو تکون میداد احمق 😐😂

شوهرم سه بار معاینه شد پیش دو تا اورولوژی هر سه بارم گفتن واریکوسلش گرید یک هم نیس خیلییییی خفیفه 

گفتن سونو ملاک نیس فقط با  معاینه میشه دقیق متوجه شد

شوهرت درد بیضه داره؟؟ 

نزار ش و ر ت تنگ بپوشه لباس جذب نپوشه اصلا گرما براش خوب نی

احتمالا یه مدت دارو باید بخوره دوباره آزمایشو تکرار کنه انشالله ک خوب میشه 

تحرک شوهر من آخرین بار 12 بود برا همسر شما ک فکر کنم 36 هستش

با این حال دکترش گفت سه ماه ویتامین بخوره تو این سه ماه هم اقدام کنید 

منتظر گل پسرام  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها این عکس و خالم فرستاد یه خونه ای غذا نذری داشتن در دیگ و باز کردن جا پای علی اصغر توش حک شده..ه ...

وای مو به تنم سیخ شد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ایشالا شما مامان بشی زود.یعنی بدون عمل باردارمیشم

انشالله ک میشی حتما تحقیق کن یه دکتر خوب پیدا کن برین پیشش 

چون میدونم مردا خیلی یه دندن بزور راضی میشم برن دکتر 

چ بهتر ک همون اول یه دکتر عالی ببریش

منتظر گل پسرام  
2731

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

سناخانومی موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

مامان آیهان جون موعد ۲۶ مهر 

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

هلن ۹۸ موعد ۲۷ مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

zarzari78 موعد ۳۰ مهر

amima موعد ۱  آبان

شادی ۲۴۶  موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۴ آبان

مامان هدیه موعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

پروانه ی قرمز موعد ۶ آبان

marzi   موعد ۷ آبان 

Mahay موعد ۸ آبان

رز63  موعد ۱۱ آبان

yasyas موعد ۱۱ آبان

جیگر شوشو موعد ۱۱ آبان

۱۱۹ موعد ۱۲ آبان

آوا ۷۷۷۵  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان 

ارمیاا موعد ۲۰ آبان

سنیوریتا ۹۸

امیدوار۴۸۷۳

ادریناتی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
جشم عزیزم ممنون از کمکت  اعظم جان جواب سوالمو نمیدونستی ؟ راستی اینم اضافه کنم من سابقه نداشت ...

موعدت کیه

2740
تو سونو همسر من نوشته گرید دو حتی سونوگرافیست داشت سونو می‌کرد زیر لب میگفت الله اکبر هی سرشو تکون ...

واقعیتش من زیادسردرنمیارم.ولی جیگرشوشوگفت تحرکa35.تحرک dمرده.این یعنی چی یعنی بیشتراسپرماش مرده ان.وااااای .ببخشیددردزیادنه ولی خارش چرا.

سلام عزیزم آره اونجا هم بودم. بعد ۷ماه خدا دلم رو شاد کرد عزیزم میدونم چی کشیدی ولی واقعا ناامید ن ...

عزیزم صبا جون تبریک میگم.امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی و بعد از چند ماه  نینی سالم و ناازتو به سلامتی بغل کنی.🥰🥰

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
واقعیتش من زیادسردرنمیارم.ولی جیگرشوشوگفت تحرکa35.تحرک dمرده.این یعنی چی یعنی بیشتراسپرماش مرده ان.و ...

جیگر برات تفسیر کرد که a و b وcوd تو آزمایش ینی چی

خب همه اسپرما اینارو دارن مرده هم دارن گفتم ک برا همسر من خیلی شدید تر بود ولی ما اقدامیم و امیدوار

اگه جنسیت برات مهم نیس تحرکش خوبه فقط مورفولوژیش کمه بقیه خوبن

غلظت خون هم من سر در نمیارم دوستمون گفتن ولی یه دکتر برین دارو میده چیز مهمی نیس ک آنقدر ناراحت شدی

منتظر گل پسرام  
جشم عزیزم ممنون از کمکت  اعظم جان جواب سوالمو نمیدونستی ؟ راستی اینم اضافه کنم من سابقه نداشت ...

کیت بعد امپول رنگ میگیره خیلی عحیبه ک رنگ نگیره چون ال اچ بالا میره ...بعد امپول کیت خطا داره ولی مثبت بودنش ...مارک کیت چی بود؟؟اگ تونستی ی سنو برو ببین چرا کیت رنگ نگرفته...البته بعد امپول گاهی تا ۴ روز هم طول میکشید برام تا ازاد میشد ..نزدیکی هات داشته باش انشالله خطا کیت

الهم صل علی محمد و ال محمد
معاینه رونمیدونم ولی سونوگرافی داره تواون نوشته

راستی من زیاد سررشته ندارم مثل بقیه ولی یه مدت ب شوهرم خرما و کشمش و گردو و توت خشک ازین جور چیزا زیاد دادم تو آزمایش دومش تعداد اسپرمش دو برابر شد 

منتظر گل پسرام  
2706