2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017809 بازدید | 355185 پست
فدای تو عشقم بس که ماهی زنگ زدم مطب  دکتر گفت قرص ادامه نده دیکه اگر حس میکنی کمبود پروژسترو ...

خدانکنه عزیزدلم 😘😘😘❤❤❤

پس به دکترت زنگ بزن بگو که اینطوری شده شاید نباید استفاده کنی پرس وجو کن خواهر

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزيزم خوبي؟ فداتشم والا همون دو سه هفته پيش رفته بودم كه ١٦٠٠ بود وزنش  ٢٠ اين ماه هم وقت ...

قربونت بشم...فداتشم عزیزم...ان شالله بسلامتی بغلش بگیر...قط سعی کن ریلکس باشی ،استرس نمیذاره بچه وزن بگیره...ممنونم عزیزم...آرش هم میبوستت

ان شالله خدا پسرت رو حفظ کنه

میبوسمت

رفتی دکتر بیخبرم نذار...صدام بزن که پیامت رو ببینم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله فدات شم اصلن با هر پیامت کلی امید بهم میدی انشالله دعا کن باردار باشم ..فاطمه جدا از بارداری ...

فدای توعشقم آخه واقعیته...ماهورجون تنگی واژن کوتاه مدته..براخشکی هم من باهرباراقدام باآب وجوش شیرینی ک تزذیق داشتم چن قطره میریختم آلت شوهرم🙈ببخشید مجبورشدم کامل توضیح بدم..اتفاقا تنگ میکنه بهتره و منی بیرونونمیاد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
الهی فدات بشم که حضورت کلن ارامش و‌تسکین امیدوارم تمام این انرژی خوبی که به بچه ها انتقال میدی ذخیر ...

ممنونم عشق جانم آخه چقدر توخوبی وبهم لطف داری من وشرمنده محبت خودت میکنی همیشه خیلی دوستت دارم ندیده از خواهربرام عزیزتری😘😘😘🥰🥰🥰❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
چیز دیگه که اینو انجام بده نمیشه

والامنم طبق گفته دکتردریا استفاده کردم چون گیاهیه خیلی عالیه منم میذفتم داروخونه گفتن مشابهش هست گفتم نه فقط خودلبیدوفمو میخام ک بلخره میداکردم

عشقم ترشحاتتون چطوری بود مگه ؟؟؟کامل و ریززززز همه چیو بگو عزیزم ...بعدش اذیت نشدی؟؟

عزیزم ترشحات مثل دستمال کاغذی خیس شده بود میومد و قابله ای ک بهم پیشنهادداد گف عفونتو از رحم و لگن جمع میکنه ک دکترصبا گفته بود لایه ای ازرحمه ک من مخالف حرفش بود...ن گلم چرا اذیت بشم گفتم.تنگیش موقتیه

بجون خودم بچت پسره خ زورگو شدی😅😅

فدای توعزیزم...انشالله قسمت خودت خوشگل بشه مثل اون عروسکی ک خریدی😘😘😘

خواهرای خوبم کشش ندارم دیگه.ببخشید جداجدا ریپلای نمیکنم.خسته ام بخدا نمیتونم.حالم خیلی بده.اینقدرگریه کردم چشمام بازنمیشه.درثانی شغلش جوریه که نمیتونه بعداون استراحت ها ومراقبت های بعد عملو داشته باشه.متاسفانه باخانواده همون هم خیلی نزدیکم واگه عمل بشه قطعا با14روزاستراحت میفهمن.شوهرم اگه یه روز برادراشو نبینه نمیشه اصلا.واقعا ناامید شدم.خدابزرگه میدونم ولی من دیگه نمیتونم.ببخشیدکه ناراحتتون کردم

عیب نداره رگ تو یکم پاره کرده خون مردگی داره زیر پوست  بعد ۱۰ روز دیگه هیچی ازش نمیمونه...چیز خ ...

😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم ترشحات مثل دستمال کاغذی خیس شده بود میومد و قابله ای ک بهم پیشنهادداد گف عفونتو از رحم و لگن ج ...

دقیقا شیاف ها خانم کریمی هم همینجوری بود یادته میگفتم عین دستمال کاغذی خیس خورده س...۲ بعد قطع شیاف ش اقدام کرد ک گرفت..

الهم صل علی محمد و ال محمد
نمیدونم چطور باور کنم بخدا هنوز دارم گریه میکنم

ای جانم خدایا شکرت خدایا شکرت چقدر دیدن این عکس ها خوشحالم میکنه چقدر این روزها حال دلمون خوب میشه با این خبرها خدایا صدهزار مرتبه شکرت❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼

صباجون بهت تبریک میگم خواهرگلم مبارکت باشه مادرشدنت انشاءالله نی نی روسالم وسلامت بوقتش بغل بگیری🤲🤲🤲🤲

انشاءالله قسمت همه ی منتظر های تاپیک 🤲🤲🤲❤❤❤

اااااا پس بسلامتی انشاءالله  خیلی ممنونم عزیزم خدا کنه🤲🤲🤲 جنسیت وخودتون انتخاب کردین؟

انشاالله 

نه عزيزم تعيين جنسيت نكردم نميدونم ني ني هام چين🥰🥰

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706