2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014812 بازدید | 355184 پست
از امروز کیت میزنم چون اکثرا چند روز پریم عقب میفته  این ماه هم خیلی استرس داشتم حتما عقب افتا ...

اگ چند روز عقب میفته یعنی  تخمک گذاریت هم دیره..

انشالله ک نگذشته باشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
مرسی عزیزم دعاکن توروخدا اتفاقی نیفته

رفتي دكتر بيا اينجا به ما هم خبر بده چي گفت

اصلا به دلت بد راه نده و به اعصابت مسلط باش

و فقط تا ميتوني استراحت كن فاطمه 

خدا بزرگه هيچي نميشه منم سر دخترم لك بيني داشتم با شياف و استراحت برطرف شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم دعاکن توروخدا اتفاقی نیفته

حتما گلم ان شالله که هیچ اتفاقی نمیوفته نگران نباش😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
میرم دکتر میترسم الانم ک.تنهام...میرم میگم آمپول بده....آیداکمرددردودارم احساس میکنم ازرحمم چیزی میخ ...

منم سنگینم کمرمو خم میکنم موقع راه رفتن مامانم میوه صاف راه برو میگم نمیتونم

2742
اگ چند روز عقب میفته یعنی  تخمک گذاریت هم دیره.. انشالله ک نگذشته باشه

انشالله ک نگذشته احساس میکنم امروز از حالت خشکی دراومدم 

همین دو سه روزه باید باشه تا ببینم خدا چی میخاد

منتظر گل پسرام  
خودم هیچ فاطمه جون دیگه از رژیم خسته شدم دمنوشارو نمیخوریم حوصله درست کردنش ندارم دکتر طب سنتی که تح ...

خب وقتی گفته حتما برین پیشش.با طب سنتی خیلیها نتیجه گرفتن. اینهمه زحمت کشیدی یه جلسه مشاوره هم برو

وا مگ شدهرت میگ بهش بده....اووف دخترمنم هرجامیرفتم میگف شیرم بده و هنیش تودهنش بودبازی باری میکرد..ا ...

شوهر من با همه چيز بچه كار داره هي ميگه اينكارو كن اون كارو كن ديوونم ميكنه انقدر تو همه چيز دخالت ميكنه 

گفتم شايد الانم بگه نه ١٩ ماهگي زوده بزار تا  ٢٤ ماه بخوره خوبه و فلان... ازش بعيد نيست چه ميدونم والا

2738
خيليييي اشتباه كردم من شبنم...  اصلا نميدونم با چه عقلي اين كارو كردم  با خودم گفتم بچم ...

خب معلومه شیطون میشه.بعدم خواستی دوباره بچه دار بشی باید خانوادت کمکت کنن.چون خ نمیتونی ب دخترت رسیدگی کنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مامانم خيلي كمكم ميكنه بهار جون 

من شبنمم گلم

خب خوبه.منم خواهرم دخترش۱۱ماهش بود باردار شد ما خ هواشو داشتیم ک دخترش اذیت نشه

کاش فولی بالغ داشتی اقدام میکردی.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چرا گفتم بهار🤔😂

نمیدونم😅😅

داشتی ب بهار فکر میکردی ب منم گفتی بهار😆

ماشاالله چه همه خانم دکترداریم اینجا.منکه ازحرفای شمازیادسردرنمیارم.فقط یه جوری این خواهرمارو خیالشوراحت کنیدتاانقدردلشوره نداشته باشه وبه خداتوکل کنه.ضمنانگفته نمونه مامانمون یکم گرفتاره وفاطمه خانم ماهم ازیکم بیشتر دل نازک.ممنون ازهمتون.

2706