2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
خوشحال شدم حالتون بهتره عزیزم دخترت چطوره ؟ ایشالا همیشه تنتون سالم باشه

مرسی عزیزم..اونم بهتذه خداروشکر عزیزم..ممنون ک ب فکرین🌹

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برات آیه الکرسی میخونم ان شاءالله زود میشی و گل پسرتو به سلامت بغل میگیری

مرسی عزیزم یه دنیاممنون انشالله جبران کنم

2731
وقتایی ک میرم دسشویی و ازصبحم چیزی نیومده بعداستفاده ازشیاف

خداروشکر خدارو هزارابار شکر الحمدلله. شیاف خیلی خوبه فاطمه جونم خدای نکرده علامت داشتی دست دست نکن زود برو دکتر

سلام فاطمه جان خوبی عزیزم مشکلی پیش اومده؟؟ تیکرت مبارک گلم انشالا که تا 9 ماه تیکر آبیتو ببینم و ذو ...

سلام عزیزم توخوبی؟مرسی عشقم انشالله قسمت خودت......یه خرده لکه بینی دارم ازدیروز عزیزم

خداروشکر خدارو هزارابار شکر الحمدلله. شیاف خیلی خوبه فاطمه جونم خدای نکرده علامت داشتی دست دست نکن ز ...

میرم دکتر میترسم الانم ک.تنهام...میرم میگم آمپول بده....آیداکمرددردودارم احساس میکنم ازرحمم چیزی میخاددفع بشه اینا عادیه

ای وای مبارکه فاطمه جون بالاخره پسره رو آوردیا به امید خدا من که هر کی دیدم لکه بینی داشته پسر بوده ...

مرسی عشقم والا یه خرده نگرانم.چون صبحی یه ذره خدن پری اومد شیاف گذاشتم.بعلا ک نیومده...توروخدابرام دعاکن

فاطمه جون خبر جدید نیست تو تاپیک من چند روزه نیومدم ماشالا 100صفحه رفتید جلو حوصلم نکشید بخونم 

فعلا ک نه گلم غیر بارداری من خبری نیست فداتشم..خودت چ خبر

مرسی عشقم والا یه خرده نگرانم.چون صبحی یه ذره خدن پری اومد شیاف گذاشتم.بعلا ک نیومده...توروخدابرام د ...

هم دعا میکنم هم خوشحالم که تو دلیت گل پسره عزیزمبالاخره باید یه جایی مزد اینهمه صبوری رو میگرفتی مبارکت باشه عشقم

اگ قلب نداشته باشه ممکنه تا ی مدت علامتی نباشه جز لک بینی  ک بخواد سقط بشه .یا خونریزی...انشالل ...

اخه دکترم نوشته این موقع برم گفت اگه مشکلی پیش اومد برات زودتر بیا .لکه بینی و اینا هیچی ندارم علایمم عادیه انشالله که همه چی خوب باشه دعا کن برام