2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
هم دعا میکنم هم خوشحالم که تو دلیت گل پسره عزیزمبالاخره باید یه جایی مزد اینهمه صبوری رو میگرفتی مبا ...

فدای توبشم من باتفسیرت عزیزم...انشالله قسمت خودت فاطمه جون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فعلا ک نه گلم غیر بارداری من خبری نیست فداتشم..خودت چ خبر

خودم هیچ فاطمه جون دیگه از رژیم خسته شدم دمنوشارو نمیخوریم حوصله درست کردنش ندارم دکتر طب سنتی که تحت نظرش هستم سنندج هست گفته باید بیاید مشاوره حضوری تو این فصل اینهمه راه گفت اگر مشاوره نیاید امکان موفقیتتون 70درصده والا موندم که چیکار کنیم برام دعا کن فاطمه جونم که خدا خودش یه راهی پیش پامون بزاره کمکمون کنه واقعا بریدم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قربونت برم عزیز دلم خیلی مواظب خودت و گل پسرپون باش اصلا از جات بلند نشو مگر در ضرورت و اینکه پله بالا پایین نرو انشالا با شیاف درست میشه نشاسته بخور فاطمه جونم 

2731
خودم هیچ فاطمه جون دیگه از رژیم خسته شدم دمنوشارو نمیخوریم حوصله درست کردنش ندارم دکتر طب سنتی که تح ...

وای چقدسخته شرایطت..شوهرت دوباره آزمایش داد؟انشالله خداخودش بهتون کمک کنه عزیزم....والا این انتظارپدرآدمودستش میده

قربونت برم عزیز دلم خیلی مواظب خودت و گل پسرپون باش اصلا از جات بلند نشو مگر در ضرورت و اینکه پله با ...

فدای تو اینارواستفاده میکنم ولی یه خرده کمردرددارم امروزمیرم دکترتابرام آمپول بنویسه خیلی دارم اذیت میشم...انشالله فاطمه جون ب زودی تیکربارداری خودت ک من وبقیه کلی ذوق کنیم

وای چقدسخته شرایطت..شوهرت دوباره آزمایش داد؟انشالله خداخودش بهتون کمک کنه عزیزم....والا این انتظارپد ...

نه شوهرمم دیگه اآزمایش نداد میترسه بازم خوب نباشه میگه استرس میگیرم نمیدونم چرا اینجوری شد😢😢😢😢

خخخ من اینکاراروکردم با اولین اقدام باردارشدم. تازه دوماهمه😍😍😍استراحت مطلقم اجی دعاکن پسرباشه

ایشالله ک خدا ی پسر سالم و خوشگل ب جفتمونم میده عزیزم نگران نباش استراحتتو داشته باش💜

خدایا شکرت بابت همونی که خودت میدونی🥰
فدای تو اینارواستفاده میکنم ولی یه خرده کمردرددارم امروزمیرم دکترتابرام آمپول بنویسه خیلی دارم اذیت ...

فدات بشم مهربونم...میگه فاطمه جون کمرت شاید بخاطر مشکل قبلیت درد میکنه عزیزم به دکترت بگو 

نه شوهرمم دیگه اآزمایش نداد میترسه بازم خوب نباشه میگه استرس میگیرم نمیدونم چرا اینجوری شد😢😢😢😢

واقعا حق دارین عزیزم...الانومیخای چیکارکنی نمیشه تل بهت مشاوره بده...دکترت چی گفت بهت

من پودرش نخریدم تا حالا ولی قرص ش شوهرم میخورد قبلا فشار خون داشت خودش بهش نمیساخت

خب من پ جوریشو بگیرم؟

جنسینگ قرمز بگیرم خودم پودر کنم بخوره؟ی وقت برعکس نشه بهش نسازه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فدات بشم مهربونم...میگه فاطمه جون کمرت شاید بخاطر مشکل قبلیت درد میکنه عزیزم به دکترت بگو 

ن پلاتینادردنمیکنه دردی شبیه کمردردپریودیه ....خدانکنه فاطمه جون

میگم فاطمه جون من امروز روز 23 سیکلم هست نمیدونم چرا صبح ترشح تخم مرغی داشتم فکر کردم اشتباه میکنم ولی ظهر هم بود البته ببخشید یکم غلیظتر😢😢😢