2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013826 بازدید | 355184 پست
اره دقیقا من دو تا فولیکول ۲۱و ۲۲ تو تخمدان راست داشتم یدونه ۲۰ تو چپم

با کلومیفن؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ۳ روز قبل تخمک گذاری رزیم بسه با ۲ روز بعدش...روز تخمک گداری فقط مهمه خود دکتر میگه کی باشه همون ...

الان که میگن ویتامین دی جذب کلسیم میکنه خوب نیست کدوم درسته

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
طیبه جان مبارکت باشه عزیزم خداروشکر که سالمه و ان شاءالله حتما پسره🙏🙏🙏

ممنونم الهام جون انشاالله همینطور باشه 

توکل به خدا انشاالله روزی خودت عزیزم پسری سالم و صالح انشاالله  شاهد شادی شما باشم که با خبر گل پسری بیای تاپیک به امید خدا

http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm امتحانش ضرر نداره هر چند من خودم بلد نیستم میگن باید تاریخ تولد مادر و تاریخ اقدام رو به میلادی بزنی تا 98 درصد جوابش درسته جدول تعیین جنسیت چینی اصل

عه،اخه من خیلیا رو دیدم ماه اقدام امپول دی زدن پسر شده ،،،فولیک اره چون اسیدی میکنه ولی دی رو من برع ...

دوست من تا زنان بارداری قرص ویتانین دی خورد چون خیلی پایین بود بچش پسر شد

2740
متفورمین باعث تنظیم تخمک گذاری میشه منم یه دوره کلومیفن خوردم با متفورمین داده بود.حالا نمیدونم جدا ...

میگن لتروزول و کلومیفن واژن رو خشک میکنه البته من یه ماه خوردم و اصلا علاعم تخمک‌گذاری نداشتم شما هم اینطورید؟ منظور ترشحات

😘😘😘

امضاتو میگم

این مال نسل شما دهه هفتاد هشتادیاست، ما دهه شصتی هااز این قرتی بازیا نداشتیم😂 اصلاً به مخیلمون نمی‌رسید همچین کاری کنیم، به فرض که به مخیلمون هم می‌رسید پدر مادرامون اجازه ی همچین کاری رو بهمون نمیدادن😊

ولی خودمونیم ها احترام هم احترام های قدیم

ما الآن میریم عید دیدنی بعد بچه هاشون نمیان یه سلام علیک ساده کنن خیلی برام عجیب و ناراحت کنندست، بالاخره آدم ذوق داره بچه های اقوامش رو هم حداقل تو مهمونیا یا سالی یه بار ببینه و خوش بش کنه

عزیزم به خودت نگیریا یهو سر درد و دلم باز شد😉

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
بچه ها یکی بگه حسش در مورد من چیه من نینیم پسر هست یا نه 😔😔

زهره جون عزیزم به حست اعتماد کن و به خواب هایی که دیدی انشاالله به حقیقت بپیونده و با شادی و سلامتی گلپسر بشه و به خوشی در آغوش بگیریش عزیزم 

متفورمین باعث تنظیم تخمک گذاری میشه منم یه دوره کلومیفن خوردم با متفورمین داده بود.حالا نمیدونم جدا ...

یه دکتری یبار بهم گفت اگه آمپول نزنی خودشون بموقع آزاد میشن آمپول بزنی معلوم نیست می آزاد بشه و یکی میگفت آمپول زده تا چهار روز بعدم آزاد نشده

منم خواهرشوهرم ٣تا پسر داره و بقيه دور و بريا هم همه سر دارن انشالله خدا به ما هم بده  بخدا ش ...

انشاالله خدا نصیبت شما و همه ی عزیزانی که آرزوشو دارن پسرانی سالم و صالح بکنه مخصوصا کسانی که زخم از اطرافیانشون میخورن خدا لطف کنه و به خواسته هاشون برسونه 

آمین 

خداروشکر ک سالم بوده عشقم..انشالله ک گل پسری باش قربوونت برم...شک نکن خددا ب دخترات داداشی داده

خداروشکر میکنم فاطمه جان و خیلی  دعا کردم برای همه لحظه ای رو که برن رو تخت سونو و اول سلامتی بچه بعدم جنسیت دلخواهشونو از دکتر بشنون 

الهی نصیب و‌روزی خودت بشه عزیزم خدا به گل دخترات پسرای سالم و صالح عنایت کنه بی دردسر و به زودی انشاالله

سلام دوستان من رفتم سونو بچه خداروشکر سالم بود و وضعیت بارداری نرمال  برای جنسیتش هم گفت یه جو ...

عزیزم خداروشکر که سالمه و انشاالله جنسیتش همونی باشه که میخوای🤲👦

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706