2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013818 بازدید | 355184 پست
شوهرمم میگه فعلا سنت کمه،دلم نمیاد... اما فامیلاش به جز مادرشوهرمو خواهرشوهرم،همه شون فقط دنبال این ...

از الان فقط فکر چکاب خودت باش عفونت اگه داری درمان کن تخمک گداربت منظم کن...فولیک اسید بخور ..بارداری حساب کتاب نداره ک گاهی تا ۱ سال طول میکشه ..به نطرم اقدام کنی بهتره .تا ب دنیا بیاد هم ۲۰ سال میشی...خیلی مشکلات زیاده سنت کمه ولی زودتر بیاری بهتر بعدا خدایی نکرده مثه  ما دربه در دکترها نشی ..بلاخره راهی ک باید بریم اش کشک خالس

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان من رفتم سونو بچه خداروشکر سالم بود و وضعیت بارداری نرمال  برای جنسیتش هم گفت یه جو ...

خداروشکر عزیزم مبارکه ان شالله حتما پسره😍😘😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2738
انشالله ک دو خط پر رنگ ببینی..اشتها هم خیلی علامت خوبیه...راستی درد سینه ت داری هنوز؟

آره هست. راستش من کیست هم داره سینه هام داروخوردم قبلا دردش رفع شد. بعد تو رژیمم که بودم انگار داروگیاهی ها اثرگذاشت و خوب بودم. ممکنه درد از کیستمم باشه؟ 

آره هست. راستش من کیست هم داره سینه هام داروخوردم قبلا دردش رفع شد. بعد تو رژیمم که بودم انگار داروگ ...

نه درد کیست یه جای خاصه .دوتا سینه سفت و بزرگ میشه هورمونی ..انشالله برا بارداری

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه درد کیست یه جای خاصه .دوتا سینه سفت و بزرگ میشه هورمونی ..انشالله برا بارداری

راستی من قبلا دکترپوست رفتم برا خشکی پوستم دارو دست ساز داده تو رژیم که بودم پوستم خیلی خیلی خشک شد و خارش داشت هنوزم داره میترسم اگه بارداری اتفاق افتاده باشه استفاده کنم ضررنداره؟ 

از الان فقط فکر چکاب خودت باش عفونت اگه داری درمان کن تخمک گداربت منظم کن...فولیک اسید بخور ..باردار ...

تقریبا سه ماهی میشه اسید فولیک میخورم

چکاب کامل هم دادم ویتامین دی بدنم رو ۶بود خیلی کم بودالان قرص میخورم....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
سلام دوستان من رفتم سونو بچه خداروشکر سالم بود و وضعیت بارداری نرمال  برای جنسیتش هم گفت یه جو ...

طیبه جانم خدارو هزار بار شکر اول بابت سلامتی کوچولوت بعدم بابت جنسیتش عزیز دلم مبارکت باشه💖💖💖💖💖

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706