2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
کیت گرفتم قبلش کلی دعا ها و سوره ها برای پسر شدن تو نت بود خوندم یه سوره ای بود روی کشمش خوندم و شب ...

دقیقا مثل من، اینارو میخونم دلم میگیره که همه تلاشمون بی اثر بشه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
آبی جون بی معرفتی نکن دیگه از کارایی که کردی نتیجه گرفتی برامون بگو. چندمین اقدامت بود؟

صفحه 10201

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما یه اسم دیگه هم داشتی اول با اون اومدی درسته؟ 

نه عزيزم اولين كاربريم اينه از اول با اين اومدم 

بعدش يه كاربر به اسم نورا درست كردم يكي دو هفته اومدم ديگه نيومدم 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731

دوستای گلم از دیشب با پیام های تبریکتون و لطف و محبتی که داشتین خیلی خوشحالم کردین 

تو روخدا اگه یوقت پیامی ندیدم و ج ندادم ازم دلخور نشه کسی سعی کردم همه پیام های قشنگتون بخونم و ذوق کردم 

باور کنین دیشب تا حالا  هم  سردرد و  هم مهمون هم داشتم 

نه عزيزم اولين كاربريم اينه از اول با اين اومدم  بعدش يه كاربر به اسم نورا درست كردم يكي دو هف ...

همون نورا آره یسری گفتی از دکتر اومدم و یسری ویتامین داده و زمان نزدیکی فقط یکبار یادته؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سر حوصله و وقتت برامون بنویس ما با ولع میخونیم داروهای خودت و همسرت نحوه تعیین زمان تخمک گذاری و ...

عزیزم صفحه 10201

ابی جان اون موادی که گفتی تهیه کنید و استفاده کنید برای گرم کردن رحمه یا برا عفونت یا زخم هم خوبه؟؟؟ ...

صفحه 10201

دوستای گلم از دیشب با پیام های تبریکتون و لطف و محبتی که داشتین خیلی خوشحالم کردین  تو روخدا ا ...

عزیرم خوب مواظب خودت باشه باید اسراحت کنی حواست به خودت باشه گلم . 

همون نورا آره یسری گفتی از دکتر اومدم و یسری ویتامین داده و زمان نزدیکی فقط یکبار یادته؟ 

آره ويتامين نداده بود 

متفورمين و داروهاي محرك تخمك گذاري و آمپول اچ سي جي و اچ ام جي داده بود كه متاسفانه باردار نشدم ويتامين دي هم داده بود برام 

ولي ماه بعدش شكر خدا باردار شدم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
آره ويتامين نداده بود  متفورمين و داروهاي محرك تخمك گذاري و آمپول اچ سي جي و اچ ام جي داده بود ...

مرسی

بچه ها با اون لینکی که فرستادم هیچ کس تعیین جنسیت نکرد؟؟؟  امتحانش ضرر نداره خب بیاید بگید اونایی که جنسیت فهمیدن یه زحمت بکش به ماهم بگن درسته یا نه