2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015047 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس ماهم باهمیم موعد شما کیه؟

من اين ماه رو از دست دادم 

٢مته پيش فولي بالغ داشتم ازاد هم ميشد باردار نشدم 

اين ماه دكتر گفت تخمك فعال نداري اقدام نكن ولي با اين حال اقدام كردم يه دفعه... ٢،٣ مهر بايد پري شم تو چي

2742
میگم روز چندمه پریودم نزدیکی کنم واسه پسر!😁

لایک به امضات جالب بود 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
پس پسره    منم سر دخترم هر چی دیدم تعبیرش دختر بود سر همون میگم

من سر دخترم خواب پسر ديدم اين سري هم باز خوابه پسر ديدم كلا همش خواب پسر ميبينم😂 انشالله فقط تو خواب نباشه و خدا بده بهم 😔

واقعا؟شاید درسته چون من تو دخترم ۱۰ ماه رژیم داشتم!!

بچه ها منم چند بار گفتم تجربه و نظر شخصی اینکه که رژیم سفت و سخت و طولانی خوب نیست بدن ضعیف میشه و آدم از اقدام خسته فقط یک ماه و ماهی که اقدام هست همین 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2740
آبی جون بی معرفتی نکن دیگه از کارایی که کردی نتیجه گرفتی برامون بگو. چندمین اقدامت بود؟

عزیزم الان میزارم بخدا از سردرد دارم میمیرم از دیشب مهمون هم داشتم امروز وگرنه زودتر میزاشتم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

تو بعضی رژیم ها نوشته برنج و روغن جامد و مایع ممنوع من خودم تو همین تایپیک دیدم و خوندم آخه چطوری ممکنه ماهایی که حداقل یه وعده غذایی برنج هست و روغن هر روز نمیشه هر روز روغن زیتون یا ذرت استفاده کرد البته برای خانواده مرفح میشه هر چند من کلا روغن زیتون دوست ندارم سخت نگیرید که بعدش دلمون نگیره و نشکنه فقط خداست من سر بارداری اولمم سر رژیم هم خودمو اذیت کردم هم بچه تو دلمو تا چهار ماهگی فکر کردم پسره چرا چون مامایی که تحت نظر بودم خودشو خیلی قبول داشت وبا یه اطمینان کاملی گفت حتما پسر میشه ولی بعد فهمیدن جنسیت حالم خیلی خراب و گریههههههههه اماااااااا بعد دو یه ماه خوب شدم الانم یه تارموشو به دنیا نمیدم اما این جنس پسررررر پسر که نمیدونم چیه خودمم دوست ندارم اما از تولد دخترم همش تو فکر آوردن یه پسر صحیح و سالمم که حال خیلی هارو بگیرم دل خودمو آروم کنم دل شوهرمو شاد کنم هر چند عاشق دخترونه، ببندم ببندم دهن آدمایی که نیشم زدن خدایا به همه زنهای عالم یه دونه پسر بده اما ده تا دختر، ببخشید طولانی شد،. 

صبح برانماز اشکال نداره که؟الانم میشه بزنم؟گلاب به روت دسشویی دارم.رفتم ها باز دوباره

همين الان بزن بابا نشون ميده بخدا 

تورو خدا بزن واي ياد خودم افتادم 

عزيزم من ٥ روزم به موعدم مونده بود نشون داد خودمم ظهر زدم بي بيرو

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
من هرچی تحقیق کردم هی یکی پیدا شد گفت این بداخلاقه.فردا ب خود دکترم میگم کجا برم

بداخلاقم بود عیبی نداره فقط یه حای خوب ودقیق برو

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
دوستان التماس دعا ،،من لک بینیم با شیاف هم برطرف نشده ، تروخدا عام کنید    

عزیزم خوب میشی ناراحت نباش برا بچه ضرر داره یه وقت خدای ندره رو لکه بینی هات تاثیر میذاره و بیشتر میشه هاااا

بچه ها من قبل سقطم رژیم سفت و سخت میگرفتم طبق چیزایی که از دوستان همینجا و یه دکتر برگرفته بودم، همون حذف لبنیات و قهوه وچیزای کافئین دار

ولی بعد از اون اتفاق دیگه برام مهم نبود و کلا رژیم ول کردم هرچند بگم من از بچگی لب به شیر و ماست صنعتی نمیزدم و دوست نداشتم و ندارم متاسفانه

فقط گه گاه ماست محلی و اینا گیرم میومد میخوردم

ولی کلا فهمیدم  طبع بدنم با گرمیجات میانه بهتری داره و حالم بهتر بود

قطع کردن  مصرف ترشیجات خصوصا تو پری تا درد نکشم علکی حتی میوه برام عادت شده بود یادم رفته بود همینا رژیم بود خوردن دمنوش روزهای اول پری (زیره و نبات و عسل و چند باری سیاه دانه )یبارم تخم هویج 😄

دو ماه بعد از سقط اقدام کردم دوباره

۶ ماه شد اقدام دست و پا شکسته و هر ماه سونو و فولیکول های ۱۷ به بالا ،مصرف متفورمین بخاطر چاق شدن و دوبارامپول  hcg باردار نشدم

دکترم عوض کردم تشخیص پلی کیستیک دادن و ۵ ماه پشت هم محرک ها (کلومیفن و دوفاستون و لتروزول و امپول hcg روز ۱۴ )

هر چند دکترم نه سونو میفرستاد ونه  قبول داشت فقط خودم یواشکی روز ۱۴ سه بار رفتم سونو و یدونه فولیکول ۲۰ به بالا  داشتم و یدونه کیست هم اضافه شده بود

۵ ماه دیگه گذشت دکتر گفت دیگه نیازی به دارو نیست ..طبیعی اقدام کن خودشم رفت خارج

فقط متفورمین گفت بخور مرتب،  دو ماهی که نه امپول بود نه دارو و نه سونو به اصرار یکی رفتم پیش اون خانم قدیمی  که اون دستور هارو داد رحمم گرم کنم انجام دادم (تاپیکم هست )

تقریبا دو ماه دیگه گذشت  که روز ۱۴ دوباره خودم سرخود سونو رفتم و یه فولیکول ۲۱ داشتم فقط تخمدان راستم

و تو ماه رمضون یبار روز ۱۰ سیکل یبار روز ۱۵ که حالت سجده ای بود و یبار ۱۷ چون سونو گفته بود تا سه روز اینده ازاد میشه اقدام کردم

بعد از اون هم دقیق یادم نیست هر وقت خواستیم تا یه هفته مونده بود  مونده به پری اقدام رفتم (سیکلام 32 روزه  )

واقعا امیدی به بارداری نداشتم و منتظر پری بودم

اما بهتون بگم از حکمت و صلاح خدا من وقتی فهمیدم باردارم بچه سمت چپم بود دوستان یادشونه که سن جنین تو سونو با قاعدگی نمیخورد دو هفته تفاوت بود یعنی لقاحم دیر و یه تخمک دیگه از تخمدان چپم حوالی یه هفته ب پری ازاد شده بوده و باردار شدم الحمدالله

تو ماه رمضون افطار  نزدیک اقدام هم فوق العاده زیاد اش دوغ میخوردم و عاشق زولبیا و بامیه و گوجه سبز و توت فرنگی هم تا دلتون بخواد خوردم

فقط اینم بگم منو و همسرم تو خونمون همیشه خرما هست نباشه نمیتونیم چایی بخوریم شاید دوسالی بود عادت شدید به خرما پیدا کرده بودیم و داریم

و اخر و اولش بگم همه کارام حساب و قانون نداشت و فقط راضیم به رضای خدای مهربونم که صلاح هممون خیلی بهتر میدونه و ارزو میکنم خواسته دل هممون با مصلحت خدا یکی باشه همیشه

به قول یه دوستمون اسپرم اقایون خیلی مهمه بنظرم مردا بیشتر باید تقویت بشن برای پسر دار شدن همسر خودم تخم مرغ خیلی صبحونه دوست داره و زیادم میخوره و روغن حیوانی طبیعی هم مصرف میکرد وگرنه اینقدر سرش شلوغه اصلا به تغذیه اش نمیرسید

خیلی طولانی شد اما خواستم تجربه سخت و شیرینم رو با شما که دوست داشتید بدونید در میون بزارم

بهترین هارو از خدا براتون میخوام 💚☘

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
دارو و رژيم؟دكترم؟ نه عزيزم من دارو و رژيم استفاده نكردم  فقط ويتامين اي و ث شوهرم ميخورد هر ...

شما یه اسم دیگه هم داشتی اول با اون اومدی درسته؟ 

2706