2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014952 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی چرا ،چون کلسیم برا جذب نیاز به ویتامین دی داره ،،،ولی از اون طرف هم پایین بودن ویتامین دی مان ...

من ماه اقدام طبق توصیه یه دوست ویتامین دی و فولیک اسیدنخوردم. بعد اقدام فولیک میخورم ولی دی نه تابرم دکتر

2731
ممنون عشقم 😍 مرسی باب محبتت انشالله بزودی حاجتت رو از خدا بگیری

آبی جون بی معرفتی نکن دیگه از کارایی که کردی نتیجه گرفتی برامون بگو.

چندمین اقدامت بود؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
هزینه سونو و ویزیتش چقدره؟؟یکی  یکی  ویزیت میکنه  یاچندتا چندتا داخل میکنه؟

هزینه سونو ویزیت۸۰ برا سونو چنتا چنتا میرن بعد خودش سونومیکنه ماماهم داره اون مینویسه شرایطو خودش دارو مینویسه توضیحات کاملشو ماماش میگه

2740
من ماه اقدام طبق توصیه یه دوست ویتامین دی و فولیک اسیدنخوردم. بعد اقدام فولیک میخورم ولی دی نه تابرم ...

عه،اخه من خیلیا رو دیدم ماه اقدام امپول دی زدن پسر شده ،،،فولیک اره چون اسیدی میکنه ولی دی رو من برعکس شنیدم

میدونی چرا ،چون کلسیم برا جذب نیاز به ویتامین دی داره ،،،ولی از اون طرف هم پایین بودن ویتامین دی مان ...

قرص ویتامین دی نخور.ی خانمی گفت خواهرش۵بود باردار شده پسر

اولین اقدامشم بوده بدون رژیم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706