2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016401 بازدید | 355185 پست

فک کنم ان شاالله همتون حامله شید🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

من هنوز دنبال رژیم باشم😂😂😂😂

یعنی یه جوری ناامیدم از این ماه که خدا میدونه

میخوام از فردا تقویت شوهرم رو شروع کنم دوباره

خولنجان و پسته

کاسنی ونبات

دیگه چیکار کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جیگر چطوری؟؟؟از دست من که ناراحت نیستی😊😊😊

ن عزیزم

خوبم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من سر دخترم کیت و جوش شیرین و گایافنزینو همه رو رعایت کردم قهوه و کمپرس یخ و اینا ولی خدا نخواست بخا ...

يوكابد جان دقيقا مثله مني، منم سر دحترم همه اينارو رعايت كردم ولي خدا نخواست 

الانم دخترم ١٦ ماهشه ميترسم اين سري هم پسر نشه دورو بريام خيلي حسودن اونوقت همشون خوشحال ميشن 

2731
خب مگ مجبور بودی انقدر زود دوباره باردار بشی دختر

من از اول عزیزم دوست داشتم فاصله سنی بچه هام کم باشه ولی بقیه ادمو اذیت میکنن وگرنه من عاشق بچه شیر به شیرم باورت میشه من بچم پنج ماهش بود به شوهرم میگفتم دومی رو بیارم قبول نمیکرد الانم اینقدر گفتم قبول کرد

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
سلام خانوما یه سوال داشتم کلومیفن باید حتما با متفورمین خورده بشه که کیست ایجاد نکنه؟؟؟ اخه دکتر ...

متفورمین باعث تنظیم تخمک گذاری میشه منم یه دوره کلومیفن خوردم با متفورمین داده بود.حالا نمیدونم جدا باعث کیست شه یا نه.اگه امپول ازادسازی بزنی بعید میدونم کیست شه

من از اول عزیزم دوست داشتم فاصله سنی بچه هام کم باشه ولی بقیه ادمو اذیت میکنن وگرنه من عاشق بچه شیر ...

وای ۵ ماهه بودی یکی دیگ میخواستی😯😯😯

ایشالا ک این پسره .الانم فاصله سنیشون کم میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دیشب دکترم دوتا امپولشو داده ،چهاار پنج تا هم قرصسشو ،،،اخه تو بارداری نمیشه قرصشو خورد

قرص چند هزار میخوری؟

يوكابد جان دقيقا مثله مني، منم سر دحترم همه اينارو رعايت كردم ولي خدا نخواست  الانم دخترم ...

امان از این دورو بری ها

من یه جاری دارم خیلی حسوده فقط میخواد بقیه رو خراب کنه که خودشو خوب جلوه بده

دوتا پسر داره

من بچه ام دختر شه دیگه ول نمیکنه انقد که پز دوتا بچه های سیاه وسوخته اش رو میخواد بده

متفورمین باعث تنظیم تخمک گذاری میشه منم یه دوره کلومیفن خوردم با متفورمین داده بود.حالا نمیدونم جدا ...

اصلا متفورمین مانع جذب قند میشه چون قند عملکرد تخمدان رو شدیدا ضعیف میکنه وگرنه هیچ تاثیری هرمونی نداره

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706