2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداتم توچطوری؟پسرمون چطوره؟پریودشدی؟درگیرم عشق جووون 

مرسي عشقم خوبم پسرمم خوبه😍

نه نشدم هنوز فكر نكنم حالا حالا ها بشم🤔

ايشالله هميشه درگير خوشي باشي و زود به خواستت برسي عزيزم♥️

♥️
2728
۱۶۹قد .۸۵ وزن . هر کاری کنم پایین نمیاد وزنم . با وجود اینکه الان حدود یه سال هم هست هر روز دوتا متف ...

کمکاری اگه قرص بخوری دیگه چاق نمیکنه...به نطرم استعداد چاقی زیاد داری ..ورزش زیاد برو اب خیلی بخور قبل غذا سیب یا کاهو بخور سیر بشی

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
نه بهار جان نترس منم خيلي ترس داشتم ولي وقتي بچه رو ميزارن تو بغلت اينقدر ذوق ميكني كه اصلا هيچي برا ...

اي جانم آره واقعا نخوريم هم بچه جون نميگيره 

نه واقعا من غذام خيلي كمه ولي خب هر ماه قشنگ٢،٣ كيلويي اضافه ميكنم😂فداي سر بچم اشكال نداره 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
این جواب آزمایش جدیده

تعدادشو ک نزده تحرکش ۳۵ باید بالاتر باشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اردبیل اومده بودی بهار ؟ چرا نگفتی بهم؟

آره عزيزم نمونديم كه گذري رد شديم 

ولي خب ناهارو تو اردبيل خورديم رستوران خان سالار 

تو جاده بودم گوشيمم كه شا رژ نداشت فدات شم😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
کمکاری اگه قرص بخوری دیگه چاق نمیکنه...به نطرم استعداد چاقی زیاد داری ..ورزش زیاد برو اب خیلی بخور ق ...

اعظم جون بنیتا رو راهنمایی کن .خانم دکتر هواشو داشته باش.همشهری منه😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706