2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
نمیدونم دکتر گفت باید سعی کنیم به انسولین نکشه  والا پیش بهترین فوق تخصص غدد اینجا رفتم

انشالله کنترل میشه بیاد پایین ..سعی کن زیاد عصبانی و استرسی نشی گاهی قند موقع استرس کاذب بالا میره

الهم صل علی محمد و ال محمد
منم شلوار جذب بود چنان خانم کریمی کشیدش ک این چیه پات کردی اگه اینا میخوای بپوشی دیگه نیا دارو هم نخ ...

خدایااا ادم به خاطر این بچه که چکارا نمیکنه.منم شوهرم رفته از این گرمکنا خریده دکترش دقیقا باهاش اینطوری برخورد کرد  اونم همه جا گرمکن میپوشه ابرو برامون نذاشته دیگه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها سزارين خيلي سخته نه؟درداش زياده؟من تحمل هيچ درديو ندارم  كلا كم طاقتم  درست يكهفت ...

سزارين عالييهههه😀😀

خوشگلم مامان شدن درد داره ولي واقعا سزارين خوبه😉

فقط همون موقع كه ميخواي از جا بلند شي درد داري بعدش ديگه عاديه من كه مرتب شياف ميزدم دردي حس نميكردم كلا ده روز بيشتر طول نميكشه تا خوب بشي 

♥️
2731
سزارين عالييهههه😀😀 خوشگلم مامان شدن درد داره ولي واقعا سزارين خوبه😉 فقط همون موقع كه ميخواي از ...

ترسه ديگه چيكار كنم 

از همه چي ميترسم😢

عشق جان گفتي ٢٠ كيلى اضافه كرده بودي تو بارداري؟

الان همشو آب كردي؟چطوري؟؟؟؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزجان من که این ماه هم حامله نیستم شما برو آزمایش بده،حداقل ذوق شمارو کنم😍

عزیز دلم فک کنم تاموعدت طول بکشه من برم آز😂یهو دیدی اومدی گفتی اینم بی بی من و من هنوزم بی بی نزده باشم. 

@bahar__hashemi     سلام بهار جان خوبی عزیزم پسرمون چطوره میگم بهار جون رامسر رفته بودی ...

سلام عشقم خوبي؟؟؟نه اصلاااااا 

فقط اردبيل وحشتناك سرد بود 

ولي واقعا عالي بود آب و هواش ،اصلا شرجي نبود متعادل بود

ولي لباس گرم هم بردارين برا خودتون 

در كل خيلي خوب بود 

@bahar__hashemi     سلام بهار جان خوبی عزیزم پسرمون چطوره میگم بهار جون رامسر رفته بودی ...

دكترم دعوام كرد باهام گفت چرا ريسك كردي تو اين ماه از بارداري رفتي مسافرت 

بهترين وقت مسافرت برات ماه ٦ بود 

الان بايد استراحت باشي😕😕😕

سلام دوستان عزیزم. من یه نیم ساعتی هست اومدم 😧 دکتره حسابی سرکارمون گذاشته بود . خداروشکر همه چی ظاهرا خوبه تاجواب رو ببرم دکترم واونم تایید کنه.فقط مشکوک به دیابت شد واحتمالا باید یبار دیگه آزمایش بدم!  خیلی ممنون از همه ی دوستانی که از ته دلشون برام دعا کردن 😙😙 اجرتون با حضرت فاطمه زهرا🌹

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
به به .... راستی طیبه هم مگه امروز سونو نداشت نیومده هنوز

سلام عزیزم من امشب نوبت سونو تونستم بگیرم از هفته قبل تا حالا سونوگرافی های شهرمون تعطیل بودن فقط یه نفر کار میکرد که موفق نشدم نوبت بگیرم 

با توکل به خدا ساعت ۹شب میرم سونو 

بیام خبرشو بهتون میدم 

💕

ترسه ديگه چيكار كنم  از همه چي ميترسم😢 عشق جان گفتي ٢٠ كيلى اضافه كرده بودي تو بارداري؟ الا ...

نه بهار جان نترس منم خيلي ترس داشتم ولي وقتي بچه رو ميزارن تو بغلت اينقدر ذوق ميكني كه اصلا هيچي برات مهم نيست😍

اره دقيقا بيست كيلو اضاف كردم من اشتباهم اين بود كه از ماهاي وسط شروع كردم به خوردن در حالي كه بچه فقط دو ماه اخر وزن گيريش بيشتره 

بعد زايمان پنج شش كيلو كم كردم فكر كنم تا ده روز خونه بودم تا برم بخيهامو بكشم كه روزي ١ كيلو كم ميكردم دقيق ميرفتم رو ترازو هروز 

بعد ده روز رفتم پيش دكترم كه بخيه بكشم گفت قيافت چقدر اشناست گفتم منمم بابا ده روز پيش عملم كردي گفت خيليييييييي تغيير كردي چرا اينقدر لاغر شدي مگه غذا نميخوري گفتم نه اشتها زياد ندارم خلاصه كه مولتي ويتامين برام نوشت و من هروز دارم ميخورم و حالمم كه بهتر شد غذامو بيشتر كردم چون فقط شير خودمو ميدم به بچم نميتونم غذامو كم كنم ديگه موندم رو ٧٢ تكون نخوردم از همون موقع تا حالا😅😅

♥️
انشالله کنترل میشه بیاد پایین ..سعی کن زیاد عصبانی و استرسی نشی گاهی قند موقع استرس کاذب بالا میره

اره استرس هم تاثیر میذاره. شایدم بخاطرش آبش زیاد استرس کشیدم بخاطر اون دیابت گرفتم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عشقم خوبي؟؟؟نه اصلاااااا  فقط اردبيل وحشتناك سرد بود  ولي واقعا عالي بود آب و هواش ...

اردبیل اومده بودی بهار ؟

چرا نگفتی بهم؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر