2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013827 بازدید | 355184 پست
الان دیگه زنگ زدم قطعی نوبت گرفتم ولی رفتم از زمان اقدامم حساب کردم دیدم یه هفته عقب تره 

روژان جون از زمان اقدام حساب نمیشه 

همه از زمان پریودی حساب میکنن 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم ، دیگه شنبه میرم انشالله که همه چیز خوب باشه

انشاا... که همه چی خوب باشه و صحیح و سلامت , جنسیتشم همون که میخوای   

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
واااای عزیزم خیلی دیدم خوشحال شدم ممنونم ازت فدای مهربونیاتون یه دنیا ممنون انشاالله خودت وبچه هات ع ...

فدات بشم عزیزم خوشحالم از اینکه خوشحالت کردم عزیز منی شما هم خواهر منی ان شالله امام حسین این ماه کمکت کنه گل پسرت بشینه توی دلت🙏🙏🙏😘😘❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2728
انشاالله خدا از دهنت بشنوه حاجتم بده .انشاالله زایمان خوب داشته باشی نینیت سلامت به دنیا بیاد وعاقبت ...

ممنون عزیز دلم ان شالله با دعای خیر شما دوستان😘😘😘🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
بچه ها با تجربه ها توروخدا بيايد كمك بخدا ديگه از دست اين سونو ها دارم گيج ميشم  روز ١٢ سيكل س ...

بله آزادشده عشقم...خوحتمن زودترآزادشده ک مایع جذب شده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
سلام اولدوز جون دختر نازمون خوبه؟  ان شاء الله منو مهرک و اگ اشتباه نکنم فری شنبه نوبت داریم ی ...

عزیزم خیلی جالبه که همه مون یه جا باردار شدیم و تو فاصله چند روز بی بی چک ها رو گذاشتیم و ان شاا... همه به سلامتی زایمان کنین

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزیزای دلم صلواتای دیروزو فرستادم نتونستم بیام بگم به نیت @سادات66     @آرام 6666 ...

خیلی گلی آبجی ممنونم

از خدا میخوام بهترینها رو نصیبتون کنه عزیزم

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
بله آزادشده عشقم...خوحتمن زودترآزادشده ک مایع جذب شده

اخه پري شب ساعت ١١ سونو دادم گفت سايز فولي  ١٤ 

١٤ كه خيلي زوده واسه ازاد شدن مگه نميگن بين ١٨ تا ٢٢ ازاد ميشه و هر روز ٢ ميل رشد ميكنه؟ 

الان اين ١٥.٥ كه امروز گفت دارم چي اون ازاد نميشه؟

آخه اون یه هفته که اول پری بوده من اصلا اقدام نداشتم نی نی هم وجود نداشته الان حساب میشه ،،؟

آره همه مون اونجوری هستیم من ۲۶ آذر پریود شدم ولی اقدام ۱۰‌ دی بود ولی از ۲۶ آذر حساب کردن

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

سلام عزیزانم ،انشاالله عزاداریهای همتون قبول باشه،روز تاسوعا و عاشورا پای دیگ نذری دعا گوی همتون بودم انشاالله بزودی همتون صاحب فرزندی سالم و صالح با جنسیت مد نظرتان بشید🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706