2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
اعظم جون دون فلفلم بخورم؟با عسلو سیاهدانه؟؟ سونو صبح برم یا عصر؟

صبح بهتره برا کسی که بخواد امپول بزنه شبش اقدام کنه..ولی اگه میخوای تاریخ دقیق ازاد شنش بدونی به نطرم عصر بری بهتره...دونه فلفل میل خودته ولی زیاد با گرمی اذیت میشی تو غذا فلفل بخوری هم خوبه...عسل و سیاهدانه بخور برا رشد فولی هات ..مطمعننننم ماه اول بارداری

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم دارم خیلی اذیت میشم  فعلا که بیشتر از سه ماه مونده  ببینم از مهرماه میتونم بگی ...

آره خداروشکر الآن خوبه

من۳۶ هفته زایمان کردم،نه مشکل طول سرویکس نداشتم،تقریباً هیچ مشکلی تا هفته ۳۳ نداشتم و بعد از سونو رشد بچه کم شده بود و خونرسانی به جنین کم شده بود دیگه هفته ۳۶ باز رفتم سونو همون مشکل بود و ختم بارداری دادن و ضربان قلب بچه افت کرده بود اورژانسی سزارین شدم

وزنش تقریبا ۲کیلو بود...هنوزم شرمنده بچه م هستم وقتی یکی میگه چقدر ریزه میخوام از بغض خفه بشم، هیچکس حال دل یه مادری که اینقدر سختی کشیده رو نمیفهمه،البته خدارو صد هزار بار شکر که همه چیزش کامل شده بود و رسیده بود و بعد زایمان بهم دادن شیرش دادم و توی دستگاه نرفت و فقط وزنش کم بود...الآنم خدارو بخاطر اینکه بچه م سلامت بود و با اینکه زودتر از موعد بدنیا اومد ولی سالم بود و حتی دقیقه ای هم به دستگاه وصل نشد شکر میکنم، ولی من تا آخر عمرم که بمیرم شرمندشم که بخاطر سهل انگاری من باعث شد بچه م کم وزن متولد بشه و همه هی بگن ریزه...ولی هزارماشالله الآن مردی شده به لطف خدا🙏

به هرحال شده کارت رو از دست بدی بهتر از اینه که جون بچه ت به خطر بیفته،سعی کن استراحت کنی

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2728
روز۱۱ میشه جمعه سونوگرافیا بازن؟؟ همون روز۱۰ برم ؟

نه ۱۰ برو بهتره چون ماه قبل ۲۵ روزه بودی ۱۰ صبح برو البته اگه کیتت روز ۹ رنگ گرفت روز ۹ برو که مطمعن بشی از ازاد شدنش.

نه ۱۰ برو بهتره چون ماه قبل ۲۵ روزه بودی ۱۰ صبح برو البته اگه کیتت روز ۹ رنگ گرفت روز ۹ برو که مطمعن ...

ن ماه قبل ۲۹ روزه بودم این ماه ۲۵ 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من اونموقع كه شما باردار بودي تو تاپيك بودم اما فقط ميخوندمتون 😍 من پسرم ١١ فروردين دنيا اومد عزيز ...

هزار ماشاءالله خدا حفظش کنه عزیزم 💕 ببوسش 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2738
آره خداروشکر الآن خوبه من۳۶ هفته زایمان کردم،نه مشکل طول سرویکس نداشتم،تقریباً هیچ مشکلی تا هفته ۳۳ ...

من دخترمم زود بدنیا اومده واسه همین میگن احتمال زایمان زودرس بیشتره 

میدونی آنا جان من مشکلم اینه کارم رو از دست نمیدم که فقط مجبور میشم برگردم محل اصلی خدمتم که دو ساعت با خونه زندگیم فاصله داره و واقعا نمیتونم برگردم اونجا 

توروخدا موقع شیر دادن دعام کن که بسلامت و بموقع بچم رو بغل بگیرم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
باشه میگیرم.میگم مگ نباید آزاد ک شد اقدام کنیم؟ مدیکور ۲خط بیفته یعنی آزاد شده و باید اقدام کرد؟

نه وقتی دو خط شد یعنی ال اچ داره بالا میره یعنی به زودی قراره ازاد بشه..از روز ۸ روزی ۲ بار کیت بزار یبار صبح یبار عصر که دقیق بدونی ال اچ کی بالا رفته..از زمانی ک کیت رنگ میگیره ۲۴ ساعت بعد ازاد میشه اون موقع دیگه کیت بیرنگ میشه دوباره ...مکس هم کنارش استفاده کن دقتش بهتره  سنو هم که بری روزش دقیق دستت میاد.

خدا نکنه عزیزم،  بذار بیاد توی بغلت حس امروز منو درک میکنی...وقتی مادر میشی تنها دغدغه ت میشه ب ...

کاملا درکت میکنم عزیزم.مادرشدن بهترین حس دنیاست😍 من از وقتی آزمایشم مثبت شد دیگه هیچی برام مهم نبود فقط به فکر نی نیم هستم. خیلی سختی کشیدم ،تا الان استراحت مطلقم تا نکنه خدای نکرده اتفاقی برای بچم بیوفته. از علایقم و خیلی چیزا دست کشیدم ،فقط منتظرم بچمو ب سلامت بغل بگیرم.

مرسی آنا جونم 😙😙. برام دعاکن بقیه راه هم بخیر بگذره😙😙😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
فدات شم مامانی مهربون  نی نی هامون در چه حالن؟ آره بخدا بخصوص دعای دسته جمعی که معجزه میکنه و ...

فدات شم خوبن بي سر و صدا 🤣🤣🤣🤣يه گوشه نشستم 🤣🤣

انشاالله قسمت منتظرا 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نه ۱۰ برو بهتره چون ماه قبل ۲۵ روزه بودی ۱۰ صبح برو البته اگه کیتت روز ۹ رنگ گرفت روز ۹ برو که مطمعن ...

ببین ماه اول ک ۲۷ روزه شدم روز۱۳ کیت پررنگ تر بود نسبت ب بقیه روزا ماه قبل ۲۹ روزه روز۱۱ پررنگ تر شد این ماهم ۲۵ روزه شد دورم

ببخشید گیجت کردم.همین حالا پریام نامنظم شد😕😕

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706