2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013547 بازدید | 355184 پست

بچها شما هم اينطوري هستين؟

من اينجا قيافه كسي رو نميبينم يا صداي كسي رو نميشنوم فقط پيام ميخونم اما كلام و شخصيت بعضيا به ادم انرژي ميده و حس مثبت داره من كه ميخونمتون اينجوريم😍

♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دماسنج ها دیجیتالی اونا خیلی راحتن...هر روز صبح از بیدار شدن تو یه ساعت خاص باید حتما باشه...روزی که ...

باشه میگیرم.میگم مگ نباید آزاد ک شد اقدام کنیم؟

مدیکور ۲خط بیفته یعنی آزاد شده و باید اقدام کرد؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
از من به تو نصیحت برو خونه استراحت کن،اشتباه منو نکن که زایمان زودرس شدم و هزار جور سختی کشیدم...هیچ ...

دقیقا منم دارم خیلی اذیت میشم 

فعلا که بیشتر از سه ماه مونده 

ببینم از مهرماه میتونم بگیرم البته اگه تا اونموقع ماموریتم تمدید بشه وگرنه نمیتونم 

الان آرش خوبه ؟

چن هفته زایمان کردی / مگه توام مشکل طول سرویکس داشتی / چن کیلو بود ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
فداتشم مهربونم 💞  یادم نیست بچه ت چیه؟و کی بدنیا اومده؟

من اونموقع كه شما باردار بودي تو تاپيك بودم اما فقط ميخوندمتون 😍

من پسرم ١١ فروردين دنيا اومد عزيزم الان تو پنج ماهه😍

♥️
سلاام زینب جونم  خوبی عزیزم.

سلام عزیزدلم . ب قول شاعر چون میگذرد غمی نیست😅 باید ب دردای بارداری عادت کنیم دیگه😞 روزی چند بار ته دلم خالی میشه ..!! خدا بخیر بگذرونه 

تو چطوری عزیزم ؟ نی نی گلمون خوبه ؟ من همش منتظر 30 امم ان شاالله بادل خوش برگردی گلم😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2738
خدااارو شکر که خوبی .الهی که تا اخر همینجور عاالی بمونی ان شااله.من و نی نی هم خوبیم شکر خدا.فعلا که ...

مرسی عزیزم. خدا از دهنت بشنوه . 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

سلام دوستان اينا عكس ازمايش اسپرم شوهرمه كسي هست بتونه برام تىضيح بده؟ والا دكتر كه اصلا واسم توضيح نداد

ممنون ميشم مسي اگه سر در مياره برام توضيح بده

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️

سلام دوستان اينا عكس ازمايش اسپرم شوهرمه كسي هست بتونه برام تىضيح بده؟ والا دكتر كه اصلا واسم توضيح نداد

ممنون ميشم مسي اگه سر در مياره برام توضيح بده

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2706