2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016378 بازدید | 355185 پست
ای خدا تورو بحق جده سادات این فاطمه ما همین ماه گل پسرشو باردار بشه دیگه ناراحتیاش تموم بشه و خیال م ...

عزززیزدلمی

تنها امید و دلخوشیم بعد خدا دعاهای شماست❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام عزیزم حالت چطوره ؟ آرش جون ما چطوره ؟ خیلی سختمه و الان زیر دلم درد گرفته سمت راستم ولی خب مجب ...

از من به تو نصیحت برو خونه استراحت کن،اشتباه منو نکن که زایمان زودرس شدم و هزار جور سختی کشیدم...هیچ چیزی مهمتر از تو راهیت نیست...

گور بابای کار...

من برای بچه دوم ان شالله دوماه آخر اصلاً سرکار نمیرم،اشتباه قبلیم رو تکرار نمیکنم که تا روز زایمانم سرکار بودم و بعد بچه م کم وزن بود و حسابی اذیت شده بود... هنوزم شرمنده آرشم هستم که توی شکمم اذیتش کردم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام عزيزم چطوري؟😍 كمكي رو از كي شروع كردين؟با چي؟

سلام عزیزدلم،  ممنونم 

پنج ماهش که تموم شد با مجوز پزشکش با روزی یک قاشق چایخوری فرنی شروع کردم و به مرور زیادش کردم،هفته دوم حریره بادام اضافه کردم و هفته سوم سوپ ساده براش شروع کردم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
از من به تو نصیحت برو خونه استراحت کن،اشتباه منو نکن که زایمان زودرس شدم و هزار جور سختی کشیدم...هیچ ...

قربون مامان مهربون برم😍😍😙😙 خدا آرش جونو حفظ کنه عزیزم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
خوب هروقت ترست کم شد یه تست بزن اگه میتونی مدیکور نگیر مثبت کاذب نشون میده یه مارک دیگه بگیر انشاءال ...

اتفاقا امروز تست زدم

مارکش لاوین رز بود،درست عمل نکرد خط کنترلش خیلی کم رنگ بود خط تست هم هاله داره

میگما چ دماسنجی بگیرم تا حالا استفاده نکردم

دماسنج ها دیجیتالی اونا خیلی راحتن...هر روز صبح از بیدار شدن تو یه ساعت خاص باید حتما باشه...روزی که دما افت میکنه میخواد تخمک ازاد شه باید نزدیکی کرد روزی که دما بالا رفت دیگه ازاد  شده

الهم صل علی محمد و ال محمد
قربون مامان مهربون برم😍😍😙😙 خدا آرش جونو حفظ کنه عزیزم

خدا نکنه عزیزم،  بذار بیاد توی بغلت حس امروز منو درک میکنی...وقتی مادر میشی تنها دغدغه ت میشه بچه ت...

ان شالله بسلامتی زایمان کنی عزیزدلم 😘 مواظب خودت باش 

مرسي از توضيحت عزيزم گل پسرتو ببوس♥️

فداتشم مهربونم 💞 

یادم نیست بچه ت چیه؟و کی بدنیا اومده؟

واااای قربون آقا برم من…  ممنونم ازت..

عزیزدلم تیکرت مبارک...با حال خوبت برای حال دل منم دعا کن...محتاج دعاتم

2706