2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014289 بازدید | 355184 پست

دوستان چطور لينك تايپيك رو پيدا كنم؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
فولیکول باید سایزش چند باشه؟؟

بين ١٨تا ٢٤

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم 

گلم اين دوتا بود با آمپول آزاد سازي

پنج شنبه جوابش کردم گفتن با دستگاه زنده است و نهایت ۲۴ ساعت دیگه زنده است دایی بزرگمم گفت اگه اینجور ...

موهای تنم سیخ شد خداروصدهزار مرتبه شکر گریم گرفته 

خداروهزاران مرتبه شکر که معجزه شد وداییت برگشت به جمعتون

انشاءالله روز به روز بهتربشه وسالم وسلامت برگرده خونه

امیدوارم بعداین معجزه معجزه بعدی رو خدا بهت نشون بده با بارداربودنت وبی بی دوخط پررنگ ....اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728

[QUOTE=101438939]بایک بار چیزی نمیشه عزیزم الکی به خودت استرس نده این استرس ازهمه چیز بدتره بی خیال باش

ممنون سامی جان 

دیگه بهش فکر نمیکنم با اینکه یکبار نبوده 🙊🙁.....

خدا خودش نگهدار کوچولوهای هممون باشه انشالله..💚❤

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
دوستان سلام  امروز رفتم آزمایش.. دقیق 48 ساعت و چند دقیقه بعدش.. قبلی 157 بود، اینبار 375.. خد ...

گلدونه جون توروخدا اذیت نکن خودت رو اخه چه کندی؟

بچه ها اینجا پایین ترهم بودن وبتاشون اصلا بالا نمیرفت الان بچه هاشون بغلشونه ....

اگه الان خیلی زیاد بود میگفتی میترسم خارج رحمی باشه 

اینکه خیلی خوبه دیگه بدون سنو مطمئن باش نی نی سالمه وتورحمت لونه کرده قربونش برم وحسم میگه نینیت گل پسره نه بخاطر رشد بتات کلا ازاول حسم همین بود وهست نی نیت پسره

به نظر من که عالیه مبارکت باشه برو لذتش رو ببر ازاین دوران شیرین الکی استرس به خودت راه نده برو خوشحال باش بعد کلی انتظار دوباره مامان شدی مبارکت باشه عزیزدلم انشاءالله این دوران رو بسلامتی بگذرونی وگل پسرت رو بغل بگیری اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اندازه فولیهاتون خیلی عالیه من بزرگترینش 11بودمتاسفانه روز13 رفتم تازه لتروزول هم خورده بودم. ماه پی ...

نه تاحالا امپول نزدم

اندازه فولیهام خوب بوذ باردار نشدم ماه پیشم که ۲۵ بود ازاد نشد و تبدیل به کیست شد

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2740
سلام فاطمه جان.  راستش من پستتو دیدم ولی جرات نکردم نظری بدم . ولی الان تجربه ی خودمو بت میگم. ...

عززززززززیزدل منی زینب جان مرسی که برام اینهمه تایپ کردی

اره منم به توصیه دوستای گلم امپولهارو نگرفتم فقط یه ورق لتروزول گرفتم و انشالله عمری باشه ۱۱ پری میرم سونو

شنبه میشه که عروسی پسر برادرشوهرمه و متاسفانه دیگه نمیتونم برم دکتر  نظر بده مجبورم از دوستان اینجا راهنمایی بگیرم و برم یکشنبه بدم یه دکتر دیگع برام بنویسه که تهیه کنم البته اگر مشکلی نباشه

این دکتر روزهای زوج میاد و شنبه من نمیتونم برم 

دوشنبه هم دیره

احتمالا کارم با راهنمایی دوستای گلم به سرانجام برسه اگر خدا بخواد

همراه دعاهای شما عشقای خودم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

دوستان با تجربه میشه منو راهنمایی کنید امپول هاچ ام جی بزنم یکی یا کلن نزنم فقط دوتا لتروزول رو است ...

فاطمه جون به نظر من چون اون ماه با قرص وگرمی جات فولیکولت کیست شد 

دیگه این ماه فقط قرص مصرف کن با آمپول آزادسازی دیگه نمیخواد اون سه تا امپول رو بزنی ....اما بازم ببین نظر دوستان باتجربمون چیه همون کار روبکن ‌.انشاءالله همه چیز به خوبی پیش میره برات آمین یارب العالمین.

خوب خداروشکر که خوبی عزیزدلم  منم خوبم شکر  انشاءالله تا الان از دکتر اومدی وکلی خبرهای ...

عشقم رفتم دکتر ولی اصلا باهاش حال نکردم به شدت پولکی و بی انصاف هست

من‌چهارشنبه مطبش بودم گفتم دارو بنویس تا اینجا اومدم گفت برو پریود شدی بیا 

امروز رفتم گفتم لطفا یکباره پروژسترون و‌هاش سی جی هم بنویسید گفت نه برو سونو دوباره بیا اون موقع میدم

واقعا برام سخته کلی معطلی داره

امروز که رفتم دوتا لتروزول داد همراه سه تا هاش م جی

که به توصیه دوستان عزیزم همینطور دل خودم فقط قرص کرفتم و امپول ها رو نه

عشقم رفتم دکتر ولی اصلا باهاش حال نکردم به شدت پولکی و بی انصاف هست من‌چهارشنبه مطبش بودم گفتم دارو ...

عزیزم شما که تهرانید چرا وقتتونو پیش این دکترای بی خدا هدر میدید !! دکتر بزرگ علوی من خیلی تعریفشو شنیدم. زن داداش رویا جان هم بعداز سالهاپیشش نتیجه گرفته . یا دکترشیرین  قاضی زاده و چندتا دکتر دیگه واقعا عالین !! این دکتره فقط دردش ویزیته !😕

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عززززززززیزدل منی زینب جان مرسی که برام اینهمه تایپ کردی اره منم به توصیه دوستای گلم امپولهارو نگرف ...

شرمنده 🙈

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
الهي آمين محرم نزديكه  الهي به شيش ماه كربلا همه منتظرا دامنشون سبز بشه يا امام رضا به جوادت ق ...

الهی آمین یارب العالمین🙏❤

[QUOTE=101438939]بایک بار چیزی نمیشه عزیزم الکی به خودت استرس نده این استرس ازهمه چیز بدتره بی خیال ...

یکبارم که نبوده😂😂😂

هیچ اتفاقی نیوفتاده خیالت راحت راحت راحت باشه گل پسرت داره اون تو روزبه روز بزرگ ترمیشه تا خودش رو نشون مامانش بده 

2706