2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014426 بازدید | 355184 پست
بعد از ظهرش..هر چند روز ۱۵ به نطرم بری بهتره اگه همیشه ۳۱ روزه  باشی

باشه پس همون بعداز ظهر میرم....آخه خودش گفت سیزده پریودی برم....آره همیشه پونزدهم به پونزدهم ساعت هفتو هشت عصر خونریزیم شروع میشه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

سلام خانما , یه سوال داشتم 

من چند روزی هست که خارش گرفتم ولی داخلی نیست , از بیرون خارش شدید دارم کلا تمام ناحیه تناسلیم , نمیدونم چکار کنم . به نظرتون پماد کلوتریمازول بزنم ضرر نداره ?

مامانهای عزیز هر کی میدونه منو راهنمایی کنه , شب ها اصلا خواب ندارم   

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانما , یه سوال داشتم  من چند روزی هست که خارش گرفتم ولی داخلی نیست , از بیرون خارش شدید ...

عزیزم با شامپو بچه واژنت بشور خشک کن

تو نت سرچ کنی زده کلوتریمازول موضعی در دوران بارداری میشهاستفاده کرد یانه

من فکر میکنم خودم مصرف کردم ولی مطمین نیستم باز سرج کنی بهتره بنظرم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
قربون تو عشقم انشالله همگی نگفتی یکی بزنم یا نزنم🙈🙈

هاچ سی جی اگه منطورته..اگه به موقع سایز فولی زیر ۲۲ باشه یکیش هم کافیه...ولی با دوتا زودتر ازاد میشه. برا همین سایز بزرگ میگن دو تا بزنین...اگه قرص ها خوردی روز ۱۰ سنو برو ک زود امپول بزنی

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728

دوستان با تجربه میشه منو راهنمایی کنید

امپول هاچ ام جی بزنم یکی یا کلن نزنم فقط دوتا لتروزول رو استفاده کنم

چون خودمم فکر میکنم سه تا زیاده 

موندم یکی بزنم یا کلن نزنم

@مامان_ستایش1     

سلام خانما , یه سوال داشتم  من چند روزی هست که خارش گرفتم ولی داخلی نیست , از بیرون خارش شدید ...

ماست خوراکی بزن ارومت میکنه..چون ضد باکتری ..ولی پماد ها کلوتریمازول منع نداره تو بارداری

2738
دوستان سلام  امروز رفتم آزمایش.. دقیق 48 ساعت و چند دقیقه بعدش.. قبلی 157 بود، اینبار 375.. خد ...

نه دیگه خوبه دوبرابر شده طبیعی 

مبااااااااااااااااااااارک❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

هاچ سی جی اگه منطورته..اگه به موقع سایز فولی زیر ۲۲ باشه یکیش هم کافیه...ولی با دوتا زودتر ازاد میشه ...

نه هاچ ام جی منظورمه

هاچ سی جی بعد سونو قراره تجویز کنن

یعنی حالا حالا باید بری بیایی

دوستان با تجربه میشه منو راهنمایی کنید امپول هاچ ام جی بزنم یکی یا کلن نزنم فقط دوتا لتروزول رو است ...

هاچ ام جی خیلی قویه حداقل ۳ تا رو نزن ۱ بزن روز ۱۰ سنو بده .اگه رشدش کم بود باز دومی بزن 

ممنونم عزیزم.. واقعا میگی طبیعیه؟!

اره دیگه همه که مثل هم نیستن

من شنیدم واسه پسر اینطوری کم میره بالا

برو حالش ببر از یه بارداری خوب انشالله

❤️❤️❤️❤️

2706