2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013581 بازدید | 355184 پست
منشیش گفتiuiکن.هی میگ روز ۵ پری هستی فایده نداره.اون ماهم همینو گفت دیگ امشب میرم.دارو رو اگ نمیشه ا ...

عزیزم توک دیدی من آی یوآی انجام دادم هردوبارمنفی شد پ لطفا اشتباه منوتکرارنکن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها من سیکلام سیو یک روزس

دکترم گفته سیزده پریودی برم سونوی فولیکول

حالا به نظر شما صبحش برم یا بعد از ظهرش

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب حالش اگه خوب نبود چرا ترخیص کردن؟ یه دفعه چرا اینجوری شد؟ جز دعا کاری از دستم برنمیاد ان شاءالل ...

پنج شنبه جوابش کردم گفتن با دستگاه زنده است و نهایت ۲۴ ساعت دیگه زنده است دایی بزرگمم گفت اگه اینجوری شما دستگاهها رو ازش جداکردین میبریمش خونه تا همه کنارش باشیم. حال امروز دایی م واقعا معجزه است. باورت میشه دو روز بود اشک توچشمامون خشک نمیشد حالمون خیلی بد بود هر دقیقه واسمون مرگ بود ولی امروز گفتن جای امید داره هوشیاریش داره برمیگرده . این دوروز پسر دایی هام و دوست و آشنا و من همه داشتیم براش قرآن میخوندیم .واقعا معجزه شده . اعظم وسط اون همهمه و گریه و شیون از خدا میخواستم معجزه شو به منم نشون بده 😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فاطمه جان دوست من فولیکول اصلا نداشت نهایت سایزش ۶ بود ک با هاچ ام جی دو تا سایزش به ۲۰ رسید برا همی ...

منم همینو دارم فکر میکنم میگم امپول نزنم یا نهایت یکی برنم به جای سه تا

البته اگر یکیش تاثیر نداره کلن نزنم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
بچه ها من سیکلام سیو یک روزس دکترم گفته سیزده پریودی برم سونوی فولیکول حالا به نظر شما صبحش برم یا ...

دریاجان من همیشه صبحها میرم و بعدظهرشم میبرم.پیش دکترم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
چرا اینقدر زیاد داده دارو؟ به من یه بسته لتروزول داده بود دکتر فقط با یه دونه سینال آف 

اعظم جان پس شما هم دوتا لتروزول بودی شبی با یه امپول

من میگم این سه تا امپول نزنم یا نهایت یکی بزنم

دریاجان من همیشه صبحها میرم و بعدظهرشم میبرم.پیش دکترم

فاطمه میدونی چیه شوهرم نمیتونه هم صبح بیاد هم بعد از ظهر....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بچه ها من سیکلام سیو یک روزس دکترم گفته سیزده پریودی برم سونوی فولیکول حالا به نظر شما صبحش برم یا ...

بعد از ظهرش..هر چند روز ۱۵ به نطرم بری بهتره اگه همیشه ۳۱ روزه  باشی

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
منم همینو دارم فکر میکنم میگم امپول نزنم یا نهایت یکی برنم به جای سه تا البته اگر یکیش تاثیر نداره ...

به نطرم امپول ها نزن..دکترها نمیدونم چرا یه تجویز و برا چند نفر میدن...داروها واقعا سنگینه..دو تا لتروزول باز بهتره ولی حتما امپول ازاد سازی بزن 

به نطرم امپول ها نزن..دکترها نمیدونم چرا یه تجویز و برا چند نفر میدن...داروها واقعا سنگینه..دو تا لت ...

منم همین نظرو دارم عشقم نمیزنم 

چون نهایت رشد هم نداشته باشه با امپول هاچ سی جی رشد میکنه یه مقدار

یا حداقل یکی بزنم نمیدونم

منم همین نظرو دارم عشقم نمیزنم  چون نهایت رشد هم نداشته باشه با امپول هاچ سی جی رشد میکنه یه م ...

انشالله ک دیگه ماه اخر اقدامت باشه و تا ۹ ماه پری دور برت افتابی نشه😁

انشالله ک دیگه ماه اخر اقدامت باشه و تا ۹ ماه پری دور برت افتابی نشه😁

قربون تو عشقم انشالله همگی

نگفتی یکی بزنم یا نزنم🙈🙈

مگ قراره اونم.بیاد😒

پس چی من با دوتا بچه مخصوصا کوچیکه چه جوری برم...اون منو میرسونه بعد خودش با بچه ها میرن یه دوری میزنن تا من کارم تموم بشه...با دختر کوچیکم اصلا نمیتونم...با آژانسو اینام حوصله ندارم برم

2706