2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014135 بازدید | 355184 پست
رفتم.مسافرت برگستم لک بینی داشتم ولی چن روزپیش خونریزیم شروع شد نگرفتم.نواربعوض کنم دیدم بچه م بی جو ...

فاطمه جان الهی من فدای دلت شم انقد بی‌تابی نکن خداروشکر کن دوتا فرشته سالم داری خدارو شاکر باش خودش مصلحتتو بهتر میدونه هممون دعا میکنیم مشکل همسرت زود حل شه همه چی مثل قبل شه 4 تایی برین زیر سقف خونتون 

سنی ک نداری انشالله ایندفعه بارداری سالمی داری تا 9 ماه 

انقد بهش فکر نکن خوب نیس فداتشم قرآن بخون صلوات بفرست دلت آروم شه

منتظر گل پسرام  
میدونم عزیزم😔😔😔 ولی تا خدا رو داری تنها نیستی خودش فقط میتونه به زندگی و دل شکستت سامان و ارامش ...

خدایا تنهام نذار ک من تنهام😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه جان الهی من فدای دلت شم انقد بی‌تابی نکن خداروشکر کن دوتا فرشته سالم داری خدارو شاکر باش خودش ...

طلاخیلی سخته باچنگ ودندون بدستش آوردم ولی.......😭😭😭😭مشکل همسرمم ک.......😭😭😭😭

2728
الهی بمیرم برات بمیرم برا دلت چ کشیدی  آروم باش نمیشه کاری کرد جنسیتش معلوم بود؟

ن گلم تابخودم اومدم سرخوردافتادتوجاه😭😭😭😭😭😭بجه م ب پهلوی راست افتادتوجاه😭😭😭😭😭😭

فاطمه جان جیگرم کباب شد  تروخدا انقد یادآوری نکن برای خودت

هلن سخته..میترسم برم سرویس خونه مامانم وحشت دارم😭😭😭😭😭😭

بمیرم خواهر خدا عوضش وبعد بدهاینبار دوقلو پسرررر نگران نباش حتما حکمتی تو کاره که سقط شده هفته چند ...

تو10هفته بودم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭کمرم شکسته خاهر کمرم شکسته😭😭😭😭😭😭😭

نه اصلا هرچی بیشتر ورزش کنی زودتر تخمک بالغ میشه واسه همین میگن وقتی اقدام کردی و دیدی تخمک هنوز ازا ...

ممنونم عزیزدلم 

امتحانهای دخترم شروع شده،،،از ظهر که میاد خونه مشغول درس میشیم وقت نمیکنم بیام‌تاپیک 😇😇😇

خوبی فاطمه جانم 

چه خبرها

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2740
طلاخیلی سخته باچنگ ودندون بدستش آوردم ولی.......😭😭😭😭مشکل همسرمم ک.......😭😭😭😭

میدونم الهی دورت بگردم ولی بازم خداروشکر کن دخترات سالمن اینجوری گریه نکن خدا قهرش میگیره 

انشالله بزودی زود مشکل همسرت حل میشه برمیگردین سرزندگیتون بخدا تموم فکرم پیشته ولی نمیتونم تو تاپیک چیزی بگم فقط صلوات میفرستم براتون

منتظر گل پسرام  
میدونم الهی دورت بگردم ولی بازم خداروشکر کن دخترات سالمن اینجوری گریه نکن خدا قهرش میگیره  انش ...

ممنون عزیزم ممنونم🙏🙏🙏🙏خدانگه داردخترام باش🙏🙏🙏🙏🙏بخدا کم آوردم عزیزم

تو10هفته بودم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭کمرم شکسته خاهر کمرم شکسته😭😭😭😭😭😭😭

فدات شم اینقد بی تابی نکن دنیا که به اخر نرسیده حتما خیرتی تو این اتفاق بوده باور کن ما ها نمیدونم در پشت پرده اسرار چی میگذره بخاطر بچه هات اروم باش ازت خواهش میکنم ...مشکل شوهرت به لطف خدا حل میشه خودت باز حامله میشی و مث همیشه شادی میاد تو خونه وزندگیت

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
فدات شم اینقد بی تابی نکن دنیا که به اخر نرسیده حتما خیرتی تو این اتفاق بوده باور کن ما ها نمیدونم د ...

😭😭چی بگم من آخه

الهی فداتشم بارانم که انقدر مهربونی اره عزیزم بهتره اون هفته تو ای سیو بود یه هفته اس مرخصش کردن الا ...

خدانکنه عزیزم خداروشکر ک الان بهترن الهی بحق امام رضا ع همیشه تنشون سالم باشه ❤🌹ممنونم

2706